reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Nie no nie ma co ryzykować.Prędzej czy później Bobo samo wyjdzie :-) A skoro masz miec jakies głupie skurcze...
Ja korzystam póki mogę... :-p po porodzie też nie można przez jakis zcas nie?
 
reklama
Witam wieczorkiem :-) Nie było mnie tyle bo sie polozyłam i spałam prawie do teraz. Przez tą głowe :eek: Jak sie obudziłam to mnie nie bolała głowa;-) chociaz mineła dłuzsza chwla i zaczeło sie znowu :szok:

Musze sie przyzwyczaic do tego bólu i bedzie git :-p:eek:
 
Jeny...współczuję Ci Ewelina!Gdyby miała mnie głowa boleć tak bez przerwy to bym sobie chyba ja odciela:eek:

Przed chwilą wyskoczyłam z siostrą do sklepu obok i nakupowałyśmy sobie troche smakołyków pod pretekstem "to na Małysza" :-D Będziemy go dzisiaj dopingowa z pełnymi ustami :-D
Leszek bezalk.(to jeszcze wczoraj kupiony),laysy,frytki,żelki,lody...Wszystko co kocham :biggrin2::biggrin2:
 
Po porodzie jest połóg- ok 6 tyg kiedy leci z Ciebie niesamowicie :p, całe te "resztki" poporodowe.
Więc seks wtedy tez raczej odpada
Ja to dziś kompletnie nic jeść nie mogę, mam taką paskudną zgagę że szok , lekarz obudził się po 4 miesiącach od ich zażywania że te tabletki szkodzą dla dziecka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Normalnie tylko ich tam podusić za tą niekompetencje :-(.
A ja się męcze, ale to lepiej żebym ja nieco mniej zjadła, niż żeby dla Adaśka coś się działo.
Ewelinka a co do tej głowy to oj nie wiem co Ci poradzić, może za mało czy w domu siedzisz, czy za długo lub za mało śpisz ? Nie mam pojęcia..
Możliwe też że Twój organizm reaguje tak na tabletki które przyjmujesz , pogadaj o wszystkim z lekarzem na wizycie :). Głowa od Dzidzi jest daleko więc nie masz co się martwić:).
A dla tych z Was które się dziś nudzą to polecam na tvnie film- Pamiętnik :). Normalnie zawsaze jak go oglądam to becze jak dziecko :tak::tak::tak:. A teraz jak w ciąży mam taka huśtawkę nastrojów to już calkiem będę beczała :-D:-D.
Buziaki Kochane , dziś jeszcze zajerzę pewnie chociaż M to się na mnie złości że ejstem uzależnioną"baby-boomówką" :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry