reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża w liceum

Ty wezcie te swoje siostry przetrzepcie im tylki i juz....:p ja w 35 tygodniu sie jeszce bilam z moim bratem ktory ma 11 lat no i jzu nie podskakuje ale on wogole zdumiona jestem troszczy sie o mnei jak widzi ze mnei cos boli to si epyta czy cos mi nei ejst albo jak narobie chalasu jakeigos to przychodzi sprawdzic co sie stalo no ale to chlopak jest a oni z natury niby opiekunczy;p
 
reklama
heh a wogole skad jestescie moze z niedaleka?;p moze ktoras z was bedzie orodzic w tym samym czasie;p
 
Ja Olsztyn :).
Ale widzisz Twoj brat jest malutki a moja siostra ma chyba 15 lat więc powinna chyba być nieco dojrzalsza:p , i co do tego uciekania to masz rację ale ja mimo wszystko wolę to , bo od początku ciąży są przez nią problemy a ja już nie mam siły. Nazywajac moje dziecko"bachorem" , bijąc w brzuch nauczyłam się że ktoś kto nie ma szacunku dla mojego dziecka nie dostanie go nigy ode mnie. I to sie raczej nie zmieni.
 
mariola ni jest roznica miedzy nimi.. a ona cie w brzuch bije? nie no to juz przesda jest wogole to twoi rodzice jak na to reaguja powinni cos z nia zrobic..... bo nawet nie widza a sobie szkadza bo jezeli pozwola jej robic z toba co chce potem zacznei znimi sobie robic co chce wpdanie w bardzo zle towarzystwo i zle na tym skonczy....

A ja jestem z Legnicy...:p
 
To z moją siostra aż tak zle nie jest, teraz juz nie ale wczesniej tez biła mnie w brzuch niby przypadkiem. moja ma 11 lat i mysli ze wszystko jej wolno. Ale to dlatego ze jest cholernie rozpieszczona ;/ :eek:
 
no moj brat tez ma 11 lat no i jest takiem cycusiem mamusi tez ****ec maly rozpieszczony no ale nei robi takich akcji zeby mnei wbrzuch bic no ale dziewczyny zawsze abrdziej zawizete sa;p
 
Ja jestem z Gdyni jak widać :)

Moja siostra ma 22 lata i nigdy nie byłyśmy przyjaciólkami,wręcz przeciwnie,często się kłóciłyśmy i bałam się,że będzie negatywnie nastawiona do mojej ciązy i Dzidzi ale jest dobrze.Martwi,troszczy się i nie może się doczekać aż Maleństwo przyjdzie na świat :)
 
Ale to wiesz jej też jest ciężko , ona jest w tej całej sytuacji najbiedniejsza :tak:. Nie będę się wykłócać o takie rzeczy bo to nie ma sensu, dlatego powiedziałam że Adaś będzie miał z nia maksymalnie ograniczony kontakt, no i planujemy w grudniu wynająć coś swojego z moim M , także te pare miesięcy się przemęczymy.
Wczoraj mnie rozbroiła jak powiedziała że wstydzi się zaprosić koleżanki do domu bo jej siostra jest w ciąży , że jest jej niedobrze jak patrzy na mój brzuch , że woli cały czas siedzieć w szkole niż w domu żeby nie oglądać brzucha.
Najśmieszniejsze jest to że przed ciążą nie pamiętam by ktoś ją odwiedzał no ale jeśli nagle zachciało jej sie spotkań w domu to niech sama rozwiąże jakoś ten problem który głownie chyba ona stwarza.
Ah ale się rozpisałam :-):-):-)
Dzis to mam taki dzień że doslownie wchłaniam wszystko co słodkie :-):-). Jak na razie przytyłam 10 kg - każdy mówi że to mało więc ... na zdrowie ! :-D:-D:-D



No i najgorsze że z takim rozpieszczonym dzieckiem to nic nie da się zrobić bo jak ja np sobie odpuszczam to wychodzę na najgorszą no i biedna siostrzyczka zawsze zrobi przedstawienie jak to jej ciężko a Ty babo w ciąży radź sobie sama :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niby moja taka zła ale cieszy sie ze bedzie dziecko. Juz mowi jak to bedzie z nim chodzic na spacery i sie nim opiekoac bedzie, ze sie juz doczekac nie moze. Ale to takie ziółko i daje popalic ;/
 
Do góry