reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża w liceum

A skoro masz taka kolezanke to moze i nie zmieniaj szkoly w przyszlym roku tylko z nia zostan w klaseie ale to zalezy jeszce jaki twoi nauczyciele maja stosunek do ciebie
 
reklama
Ewelina, nie masz w okolicy jakiejś szkoły dla dorosłych?Ja do takiej chodzę,mam zajęcia trzy dni w tygodniu(wt,śr,czw) i jest super!U mnie np jest wiele możliwośc.Dzienne,wieczorowe,zaoczne...
Niby szkoła dla dorosłych a i tak większość z ludzi w klasie mam mniej-wiecej w moim wieku.
Serio polecam Ci takie rozwiązanie.Gdybym miała znosić te wszystkie krzywe spojrzenia,plotki i gadanie za plecami...o nie!Słonko naprawde jeśli źle Ci w tej szkole to wynoś się stamtąd jak najszybiej.Zobaczysz,że warto! :tak:

Niestety nie mam takiej szkoly :( a byloby to super rozwiazanie z tego co ty mowisz :* musze nad tym wszystkim jeszcze doładnie pomyslec. Eh trudne to wszystko :baffled: ale nikt nie mowil ze bedzie latwo :confused:
 
A wiesz co moze jak zoabcza juz brzuszek to wtedy zmienia nastawieneie nie sadze zeby wszscy byli tak zjeb.... zeby caly czas na ciebei patrzec z gory, no ale to zalezy od charakteru ja np jetem taka z enie patrze jak ktos wyglada czy co onim gadaja dopuki sam tej osobi nie poznam i np mam kuzynke ktora urodizla majac 15 lat i co nie patrze na nia jak cala rodizna ze trak mloda czy co u mnei wmiescie jest dziewczyna kotra urodzila maajc 13 lat i co jakos normlaneiw skzole jak byla tka okazja to z nia gadalam.
A powiec mi jestes taka ze przejmujesz sie tym co o tobie mowia bierzesz sobei to do serca i sie tym martwisz czy olewasz jak mowia to o nich swiadczy ze sa tak naprawde niedorosli do swojego wieku tylko zachwouja si jak dzieci z podstawowki lub gimnazjum ?
 
A wiesz co moze jak zoabcza juz brzuszek to wtedy zmienia nastawieneie nie sadze zeby wszscy byli tak zjeb.... zeby caly czas na ciebei patrzec z gory, no ale to zalezy od charakteru ja np jetem taka z enie patrze jak ktos wyglada czy co onim gadaja dopuki sam tej osobi nie poznam i np mam kuzynke ktora urodizla majac 15 lat i co nie patrze na nia jak cala rodizna ze trak mloda czy co u mnei wmiescie jest dziewczyna kotra urodzila maajc 13 lat i co jakos normlaneiw skzole jak byla tka okazja to z nia gadalam.
A powiec mi jestes taka ze przejmujesz sie tym co o tobie mowia bierzesz sobei to do serca i sie tym martwisz czy olewasz jak mowia to o nich swiadczy ze sa tak naprawde niedorosli do swojego wieku tylko zachwouja si jak dzieci z podstawowki lub gimnazjum ?


Pokazuje i udowadniam ze sie tym nie przejmuje. Ale jednak tam w środku mnie cos dusi ;/ i czasem to mam ochote uciec :baffled:
 
No ja wiem niektore rzeczy sa przykre i sie to odczuwa wlasnie takie czyms w srodku. Ale mi sie ywdaje ze powinans zacisnac zeby i pokazac walsnie im ze sie ich nie boisz i neich sobei moiwa wtedy im tylko dostrasz i sie nawet ciebei przestasza i poczuja respekt bo nie ucieklas tylko stawials im czola.... jak masz kolezanke to dobrze zawsze jak co to masz ja i nie przejmuj sie bada tych idiotow mowie ci ..... teraz bedziesz matka i bedziesz musial stawic czola wilu rzecza ktorych do tej pory nie rpzejowalals sie czy nie zwracalas uwagi wogole a to bedzie taki trening wlasnie...:p przemysl to pod tym katem tez;p
 
Ja właśnie należe raczej do tych troche bardziej wrażliwych i nie chcialam się bez sensu przejmować debilami w szkole i postanowiłam ułatwić sobie te miesiące.
Poza tym łatwiej z nauką bo wiadomo,że w ciąży nie zawsze czujesz się świetnie.Te okropne nudności poranne i wszystko inne...Codzienne wstawanie z rana,siedzenie w szkole przez wiele godzin z pozoru nic trudnego ale w ciąży może to być czymś praktycznie niewykonalnym.

No ale to wszystko zalezy tylko od Ciebie.Od Twojej psychiki i wytrzymałości.Mogę Ci jedynie życzyć szczerze powodzenia:tak:
 
hheh wiem ze trodno chodzilam ponad 7 miesiecy w ciazy do szkoly normlanie.... a co do tej szkoly rocznaj to fjana jest u mneiw miescie nie na takich zasadach ja osobiscie mam indywidulane nacuzanei i tez nei narzekam....
 
Naprawde dziewczyny bardzo mi pomagacie! dziekuje! Tak mysle ze raczej sie POSTAWIE! i pokaze wszystkim ze jestem silna! przynajmniej tak bym chciala, tylko niewiem czy mi sie uda.. Trzymajcie kciuki! :* Musze to wszystko spokojnie od początku przemyslec, pogadac z bliskimi i mysle ze dam rade :*
 
Hehe no i bardzo dobrze lepeij sie postawic i najwyzej potem ucierpiec niz uciec i nie wiedziec tak narpawde co oglao sie zdazyc bo potem bedziesz caly czas uciekawc a to chyba nei dobrze nnie?
 
reklama
Do góry