reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

No z tym porodem to wiesz,że różnie bywa,może i będziesz musiała czekać ;p no ale oczywiście Ci tego nie życze skoro nie chcesz czekać ;)

Co do pokoju to mój jest bardzo malutki i chyba będę musiała zamenić się z moją siostrą pokojami bo jej jest duuużo większy.Tym bardziej,że wprowadzi się do nas mój chłopak to będziemy potrzebować jeszcze więcej miejsca.Żal mi opuszczaczć mój ukochany pokoik :( No ale najwazniejsze żeby było nam wygodnie i dla każdego znalazło się troche miejsca ;p

mariola_, obrazek śliczny :) będzie pasował do nastroju zmęczonych rodziców ;p
 
reklama
zobaczysz z im blizej bedzie to sie bedziesz strasznie denerwowac... ja milam strasznie bo cale swieta spedzilam w szpitalu...malenka nie chiala wyjsc musialo jej byc tam wygodnie
 
No ja tez zamieniam się na pokój mojego brata jest bardziej ustawny bo nie ma balkonu a ja mam w swoim pokoju a potrzebuje miejsca łóżeczko moja mama chce żebym tez fotel mila do karmienia w pokoju skoro uważa ze będzie mi tak wygodniej to nie będę się z nią sprzeczać;p


A poród to już miałam myśli żeby normalnie się.... z przyszłym tatusiem i słyszałam ze to przyspiesza poród:p ale nieee jak sobie siedzi to niech siedzi ma czas w końcu tylko 2 tygodnie jeszcez jak cos..;p a moga to byc ostatnie 2 tygodnie spokoju...:p
 
Hehe u mnie matura z miesięcznym dzieckiem :-phehe
Już się umówiłam z M że będzie siedział z Adasiem pod salą a ja tylko raz dwa napiszę wszystko i będę leciała od razu Go karmić żeby nie płakał :-D:-D.

Wczoraj miałam niezłą akcję w domu , młodsza siostra znowu sceny robiła że nie chce bachora , że chce się wyprowadzić z domu , że wszyscy mi naskakują.
No kur*a gdyby jeszcze tak było, wszystko sama muszę robić, wszystko sama załatwiać.
Nie mogę się doczekać jak z M pojdziemy na jakąś stancję, planujemy do grudnia odłożyć juz trochę kasy , no i może akurat się uda ...
Czasem to mam ich serdecznie dość..



Witamy kolejną młodą Mamuśkę :)
 
Ostatnia edycja:
Hehe u mnie matura z miesięcznym dzieckiem :-phehe
Już się umówiłam z M że będzie siedział z Adasiem pod salą a ja tylko raz dwa napiszę wszystko i będę leciała od razu Go karmić żeby nie płakał :-D:-D.

Wczoraj miałam niezłą akcję w domu , młodsza siostra znowu sceny robiła że nie chce bachora , że chce się wyprowadzić z domu , że wszyscy mi naskakują.
No kur*a gdyby jeszcze tak było, wszystko sama muszę robić, wszystko sama załatwiać.
Nie mogę się doczekać jak z M pojdziemy na jakąś stancję, planujemy do grudnia odłożyć juz trochę kasy , no i może akurat się uda ...
Czasem to mam ich serdecznie dość..



Witamy kolejną młodą Mamuśkę :)



Oj skąd ja to znam:eek: Tez mam mlodsza siostre i podobne problemy. No ale jakos musimy wytrzymac:tak:
 
Uf nie jestem sama :-D:-D:-D
Normalnie takie młode rozpieszczone gówniary to tylko eh nie będę za bardzo marzyć co można by było z nimi robić :-p:-p
 
ewelinka, witaj ;)
musze sobie zrobić herbatke z miodkiem czy cuś bo mnie przeziębienie złapało :(

Moja siostra na szczęście to się raczej nie może doczekać aż Maleństwo przyjzie na świat.Dzięki Bogu,nie mam żadnych zadym w domu...
 
reklama
Do góry