reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

u mnie nie było żadnych.. nie wiem, czy dam radę, bo z historii facet nie dał nam materiałów, a egzaminować będzie szanowny pan dyrektor, ten sam, który wcześniej kazał mi zabierać papiery :/
 
reklama
Ksiądz nawet nie raczył domofonu odebrać więc nic nie załatwiliśmy. W ogóle sie zastanawiam czy chrzcić teraz czy nie poczekać aż będzie cieplej bo teraz z tym wszystkim Kuba nie wysiedzi godziny. Moja kuzynka tak robi a ma córeczke kilka dni młodszą on niunia i chrzci dopiero gdzieś ok kwietnia jak bedzie cieplej.
 
hello. My mielismy chrzcic najpierw 6 stycznia, a druga data to luty. No ale nawet ta druga nie wypali z powodu wyjazdow mojego. No coz, przeniesiemy to na pare miesiecy pozniej :)
 
Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
Papitka ja sie teraz zastanawiam nad swietami wielkanocnymi może bedzie lepiej jak teraz na to zimno. Moze wypali
 
Paulina twoja niunia jeszcze jakoś może by wysiedziała w Kubraczku grubym bo ma dopiero 2 miesiące chociaż nie ukrywam że na pewno za wygodnie jej by nie było a mojego Kubusia to wszędzie pełno no masakra. Nie chce sam siedzieć tylko na rączkach bo to tam trzeba podejść a to tam i cały dzień mi schodzi na bieganiu z nim po mieszkaniu ;/ a waży ok 10 kg więc kawał tego Kubusia
 
moja 21 grudnia miala juz 6300g wiec teraz ma juz z 7kg. Duzy Kubuś, ale to dobrze, napewno lepiej niz bylby problem z przybieraniem. Moja Nikola tez prawie wszedzie na rekach, moze chwile posiedzi w lezaczku ale to i tak musze sie jej co chwile pokazywac, i to tez zalezy od humorku jaki ma
 
reklama
Witam drogie Panie,
ponownie zwracam się z wielką prośbą o wypełnianie ankiet. Im więcej Pań się wypowie tym bardziej wiarygodne będą wyniki badań. Tematem ankiety jest efektywności edukacji przedporodowej. To bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
Do góry