reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Hej ;-)

Asieńka a jak boisz się o szkołę to jak będziesz u tego lekarza to poproś go może od razu o zaświadczenie do nauczania indywidualnego.
Wtedy napewno nie zawalisz szkoły , a jesli rzeczywiście będziesz musiała sporo opuszczać to takie rozwiązanie chyba będzie najlepsze.
U mnie się sprawdziło;-)

Jak narazie to nie potrzebuję indywidualnego.I tak mam lekcje tylko 3 dni w tygodniu więc dam rade.Zresztą tam są ludzie co prawie w ogóle nie chodzą a zdają:-p Zresztą zdać jak zdać,nie problem.Przygotowanie do matury sie liczy.

Już jutro jadę na te badania.Aaaale się boje!!Pewnie ledwo jutro usiedze w szkole :sorry2:
 
reklama
To co to za szkoła ?:D
Kurrrde to masz fajowo:D
Mój M uczy się zaocznie to ma dwa dni co dwa tyg :D i do tego takie luzy że szok...:p
Daj znac jak po badaniach :) Oby wszystko było dobrze:)
 
Jak Ewelina pojawiła się na forum to pisałam o mojej szkole żeby polecić jej taką formę nauki.To jest liceum dla dorosłych.Genialna szkoła!Jestem mega zadowolona,że się tam przeniosłam :-) Tylko najważniejsze przedmioty,trz dni w tygodniu.Do wyboru nauka w trybie dziennym,wieczorowym i zaocznym.Ja jestem na dziennych.Mój Marcin też chodzi do tej szkoły tylko,że na wieczorówke ;-)
 
oj dziewczyny mam juz dosyc 2 nie przespane noce, wszystko mnei boli....nie daje rdy juz tak....wiem ze jak sie urodzi to wcale inaczej nie beidze ale przynajmniej bed mogla sie normalnie polozyc a jak cos to moj bedzie wstawal i mi dzidzi podawal albo przebieral albo cos....a przed chwila zyglam srake dostalam nie wiem moze to juz albo to dzisiejszy kotlet na obiad...ale wole to pierwsze;p
 
no ja bede miala skierowanie jak cos do szpitala na 13 marca;p
A wiecei moze jak mieli na imie zloczyncy ukrzyzowani razem z jazusem?
 
reklama
No wlansie wszedzie ejst tylko podane dwoch zloczyncow bo wogole to ejst zadanie mojego brata.. jest w 4 kl.podstawowki i ma poj.. babke od religi..;/ i oczywiscie jak nei zrobi dostane 1 czy to ma jakis sens oni nas ***** ucza religi czy im zaley tylko na ytm zeby paly wstawaic...;/ zlwaszcza tkaim dziecia
 
Do góry