reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

Testy owulacyjne nie wykrywają ciąży. Nakręcacie dziewczynę niepotrzebnie. Test owulacyjny służy do określenia piku Lh, testy ciążowe są do wykrywania bety.
Mi testy owulacyjne wychodziły pozytywnie i przez 14 dni od owulacji a ciąży nie było i @ przyszła normalnie. Kiedyś z ciekawości sprawdzałam bo zostało mi dużo testów.
Więc nie można napisać że dziewczyna jest na 99% w ciąży. Poczekaj parę dni zrób test ciążowy albo jedź na betę z krwi i tyle.
 
reklama
Testy owulacyjne nie wykrywają ciąży. Nakręcacie dziewczynę niepotrzebnie. Test owulacyjny służy do określenia piku Lh, testy ciążowe są do wykrywania bety.
Mi testy owulacyjne wychodziły pozytywnie i przez 14 dni od owulacji a ciąży nie było i @ przyszła normalnie. Kiedyś z ciekawości sprawdzałam bo zostało mi dużo testów.
Więc nie można napisać że dziewczyna jest na 99% w ciąży. Poczekaj parę dni zrób test ciążowy albo jedź na betę z krwi i tyle.
Nie chce mi się tłumaczyć drugi raz że na betę nie pojadę, tym bardziej ze dziewczyny w sumie maja racje bo nawet na ulotce pisze ze wykrywa wczesna ciąże bynajmniej na tych różowych laboratoryjnych bo dziś czytałam ;)
 
Nie chce mi się tłumaczyć drugi raz że na betę nie pojadę, tym bardziej ze dziewczyny w sumie maja racje bo nawet na ulotce pisze ze wykrywa wczesna ciąże bynajmniej na tych różowych laboratoryjnych bo dziś czytałam ;)

A ja Ci mówię że nie wykrywa wczesnej ciąży, powiem ci więcej jak byłam w ciąży test owu mi nie wyszedł, bo zrobiłam z ciekawości bo mi zostały bo też koleżanka mi o takiej teorii mówiła i chciałam to sprawdzić :)
Po prostu lepiej poczekać i zrobić normalny test ciążowy.
Ja wiem, że na etapie starań każda z nas szuka wszystkich objawów i trzyma się każdej niesprawdzonej teorii, bo tak bardzo chcemy być w ciąży. Dlatego trzymam kciuki żeby u Ciebie wyszła ciąża :)
 
Zrobiony teraz :) aż sama się zdziwiłam bo ta kreska testowa nawet w owu taka nie była :)
Jestem w 7tc:)
 

Załączniki

  • 11C049DD-9AB7-46B4-B1F6-9C2B42CED3C0.jpeg
    11C049DD-9AB7-46B4-B1F6-9C2B42CED3C0.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 606
Zrobiony teraz :) aż sama się zdziwiłam bo ta kreska testowa nawet w owu taka nie była :)
Jestem w 7tc:)

Więc nie ma reguły. Ja pisałam z własnego doświadczenia, że to nie jest wiarygodny test jako ciążowy.
Komuś wyjdzie, komuś nie.
Ja życzę ciąży każdej która o tym marzy :)
 
reklama
Do góry