reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych

reklama
Nie wiem czy kilka dni po odstwnieniu... ale w pierwszym cyklu. W senie miałam krwawienie z odstawienia i kolejniej miesiączki już nie dostałam.
 
Nie wiem czy kilka dni po odstwnieniu... ale w pierwszym cyklu. W senie miałam krwawienie z odstawienia i kolejniej miesiączki już nie dostałam.
Dziękuję za odpowiedź 😀
Właśnie ja nie miałam za dużo okazji, bo mój mąż pracuje zagranicą i niby wiem, ze nic z tego a dalej się łudzę 😞 a kochaliśmy się tydzień po odstawieniu tabletek
 
Chyba jak się chce za bardzo to też nie dobrze
ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze w poprzedniej ciąży kiedy rok się starałam, przechodziłam wszystkie etapy, przez strach, myślenie o tym 24/7, a nawet obojętność i żadne z tych rzeczy nie sprawiło, że zaszłam w ciążę, po prostu trafiliśmy w końcu idealnie w owulację, a dodam że cały ten rok starania się, nawet nie robiłam testów owu, po prostu staraliśmy się regularnie i co miało być to miało ;)
 
Dziękuję za odpowiedź 😀
Właśnie ja nie miałam za dużo okazji, bo mój mąż pracuje zagranicą i niby wiem, ze nic z tego a dalej się łudzę 😞 a kochaliśmy się tydzień po odstawieniu tabletek
Tydzień po odstawieniu to chyba troszkę mało czasu, to wszytko zależy od Twoich jajników kiedy zaczną znów pracę😉
mnie ginekolog zapewniał że po tabletkach do pół roku należy dać sobie czas a po tym czasie można zacząć się martwić...
 
Hej dziewczyny 🙂
Czy któraś z Was zaszła w ciążę kilka dni po odstawieniu tabletek ?

Pytanie co rozumiesz przez tydzień po odstawieniu. Ja zaszłam w pierwszym cyklu starań. Tylko że to było jakby typowo tzn. tabletki się skończyły, przyszło krwawienie z odstawienia i po prostu kolejnych tabletek już nie brałam. "Okres" się skończyły i jakoś koło 20 dnia cyklu zaszłam w ciążę.

Więc w teorii to było pewnie koło 20-30 dni po odstawieniu, ale nadal w 1cs.
 
reklama
Przerwałam w połowie blistra, wzięłam 10 tabletkę i 11 już nie miałam jak bo pojechaliśmy na Mazury na tydzień i właśnie nie brałam przez ten czas a współżyliśmy bez zabezpieczenia
 
Do góry