reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Z Twojego postu wynika że zachodzenie w ciążę jest jakimś błyskawicznym procesem. Poprostu pach dwa tygodnie po odstawieniu anty masz już objawy jak 6 TC:) nawet nie ma czasu żeby skończyć blister;)) Spokojnie. Zdarza się że ktoś zaraz szybko już,po decyzji,zachodzi w ciążę może tak u Ciebie będzie. Ale ja bym tak się ogólnie trochę bardziej zdystansowała, ciąża i potem wychowanie to jest bardzo długi proces,wymaga cierpliwości :)
 
reklama
Podchodzę z dystansem, spokojnie 😁 nie napisałam że są to objawy ciąży, aczkolwiek nie wykluczam tego. Biorę pod uwagę że jest to efekt odstawienia tabletek. Jestem po jednym poronieniu już więc dla mnie każda zmiana w organizmie jest bardzo zauważalna tym bardziej teraz gdy wszczęliśmy starania. Jasne że chciałabym aby wszystko poszło szybko, ale wiem też ze na to najlepsze czasami trzeba poczekać. Chciałam tylko poznać opinie innych dziewczyn jak to u nich było, czasami takie wygadanie się i popisanie z kimś obcym dodaje trochę otuchy lub daje jakiejś nadzieji ☺️
 
Do góry