reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po poronieniu

reklama
Rozwiązanie
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Gratulacje kochana ja tez w zeszlym roku ciaza obumarla a teraz przytulam mojego słodkiego bobaska. Życzę Ci tego samego i Wesołych Świąt. Trzymam kciuki☺
reklama
Jak się czujesz ? ?[/QUOTE
Jak na razie równe dwa tygodnie męczą mnie strasznie mdłości. Bez wymiotow, ale nieustają nawet chwilę ☹️ przez co ledwo co funkcjonuje a do tego straszne zmęczenie. Z tego wszystkiego dzisiaj odebrałam godzinę wcześniej dziecko z Przedszkola tak się zakręciłam i na koniec moja Córka uświadomiła mnie, że od poniedziałku nie dałam jej ręczniczka do przedszkola Masakra... Nawet kawa nie może postawić mnie na nogi bo też nie wchodzi
A raj czekam z niecierpliwością na druga wizytę u ginekologa żeby usłyszeć, że wszystko jest w jak najlepszym porządku
 
reklama
Do góry