reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po poronieniu

reklama
Rozwiązanie
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Gratulacje kochana ja tez w zeszlym roku ciaza obumarla a teraz przytulam mojego słodkiego bobaska. Życzę Ci tego samego i Wesołych Świąt. Trzymam kciuki☺
reklama
Hej Dziewczyny.
23 lutego miałam łyżeczkowanie. Poroniłam w 7 tygodniu. Ostatnia miesiączka 14 marca i teraz powinna przyjść kolejna, ale mam nadzieje, że nie dotrze bo po pierwszej miesiączce od łyżeczkowania staraliśmy się o Maleństwo
 
Hej Dziewczyny.
23 lutego miałam łyżeczkowanie. Poroniłam w 7 tygodniu. Ostatnia miesiączka 14 marca i teraz powinna przyjść kolejna, ale mam nadzieje, że nie dotrze bo po pierwszej miesiączce od łyżeczkowania staraliśmy się o Maleństwo
To trzymam kciuki. A dostałaś zielone światło na starania ? Bo słyszałam że trzeba odczekać minimum 3 cykle

[emoji177]23.08.2018[emoji177]
[emoji177]Syn Maksymilian lat 10[emoji177]
 
Dziękujé bardzo ☺️ Jak tylko odebrałam badania histopatologiczne po miesiaczce poszłam do ginekologa i dostałam zielone światło. Wszystko się ładnie zagoiło. Przed łyżeczkowanie cykle miałam 26 dniowe więc owulacja przypadała na ok 12 dzień cyklu. U ginekologa byłam w 14 dniu cyklu dlatego myślałam, że jestem już po owulacji, ale powiedział, że za ok. 2 dni owulacja więc działaliśmy i czekam niecierpliwie za efektami. Przy moich 26 dniowych cyklach wczoraj powinnam dostać miesiączkę, ale nie wiem czy po łyżeczkowaniu będę miała regularne cykle więc z testem jeszcze poczekam do końca tygodnia tym bardziej, że owulacja też mi się przesunęła
 
reklama
Do góry