reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@marsi89 no widzisz, co lekarz to inna opinia, juz sam czlowiek nie wie kogo sluchać :D moze chodzilo o to, ze skoro trombofilia wyjdzie a leki sa takie same jak przy zespole to nie ma sensu tego badac wg niego. No ale dobrze znac opinie innych jednak :)

@aspekt faktycznie, chyba tez w takim razie zrobie badanie z test dna, dzieki jeszcze raz :)
 
reklama
@marsi89 no widzisz, co lekarz to inna opinia, juz sam czlowiek nie wie kogo sluchać :D moze chodzilo o to, ze skoro trombofilia wyjdzie a leki sa takie same jak przy zespole to nie ma sensu tego badac wg niego. No ale dobrze znac opinie innych jednak :)

@aspekt faktycznie, chyba tez w takim razie zrobie badanie z test dna, dzieki jeszcze raz :)

Tak, to prawda, że leki są takie same. Dawki ustawia się tak naprawdę na oko (niby wg masy ciała) i przy rzetelnym podejściu kontroluje się ddimery i antyxa, wtedy coś można zmieniać w dawce. Przy czym na same w sobie mutacje właściwie nie powinno dawać się heparyny, tylko pogłębiać diagnostykę, czy faktycznie jest problem. Ale wiem, że praktyka wielu lekarzy jest taka, że sam wynik badania genetycznego jest podkładka do zapisania refundowanej heparyny.
 
Ciąży nie ma już. Są tkanki. Mdleje na oddziale. Żyły pękają. Czekam na zabieg.

Potrzebuje pokrzepienia, wiecie? 😭
O rany, wspólczuję i myślami jestem z Tobą ! Osłabiłas się krwawieniem, dostałaś kroplówkę na wzmocnienie i nawodnienie? Dobrze, że jesteś w szpitalu, o której zabieg?
 
@marsi89 no widzisz, co lekarz to inna opinia, juz sam czlowiek nie wie kogo sluchać :D moze chodzilo o to, ze skoro trombofilia wyjdzie a leki sa takie same jak przy zespole to nie ma sensu tego badac wg niego. No ale dobrze znac opinie innych jednak :)
Żebyś wiedziała, już człowiekowi ręce opadają . Choć dla mnie najważniejsze jest zdanie mojego gina bo ta genetyk stwierdziła że te mutacje hetero to nic takiego i szkód ani mnie heparyny. Tak to odebrałam
Ciąży nie ma już. Są tkanki. Mdleje na oddziale. Żyły pękają. Czekam na zabieg.

Potrzebuje pokrzepienia, wiecie? 😭
Musisz jeszcze trochę wytrzymać. Niedługo ten koszmar się skończy.
Bardzo ci współczuję bo jest to straszne przeżycie ale pamiętaj: dasz radę i jeszcze wyjdzie słońce
 
Dziewczyny, musze do was dołączyć. Właśnie jestem w trakcie straty. Walczyłam o utrzymanie lekami, zastrzykami, odpoczynkiem ale niestety nie tym razem. Beta spada. Lekarz zrobił usg powiedział że owszem byłam w ciąży bo widać że ciąża była i sie rozwijała, ale beta spada więc odstawić wszytsko i czekać na miesiączkę. Chyba najgorsza jest ta obojętność w głosie lekarza, suche fakty. Było, nie ma, odstawić czekać. Leżę w domu i czekam. Od rana jasno brązowe plamienia, a teraz juz krew ze skrzepami. Fizycznie i psychicznie czuje sie fatalnie. Dobrze że przeciwbólowe działają.
 
reklama
Dziewczyny, musze do was dołączyć. Właśnie jestem w trakcie straty. Walczyłam o utrzymanie lekami, zastrzykami, odpoczynkiem ale niestety nie tym razem. Beta spada. Lekarz zrobił usg powiedział że owszem byłam w ciąży bo widać że ciąża była i sie rozwijała, ale beta spada więc odstawić wszytsko i czekać na miesiączkę. Chyba najgorsza jest ta obojętność w głosie lekarza, suche fakty. Było, nie ma, odstawić czekać. Leżę w domu i czekam. Od rana jasno brązowe plamienia, a teraz juz krew ze skrzepami. Fizycznie i psychicznie czuje sie fatalnie. Dobrze że przeciwbólowe działają.
Boże, a już miałam nadzieję, że ten rok lepiej się zacznie, przykro mi ogromnie😔 Dla lekarzy jesteśmy kolejnym przypadkiem po prostu, jednym z wielu chociaż dużo zależy od postawy i umiejętności przekazywania złych wieści. Trzymaj się a gdybyś poczuła się gorzej to jedź do szpitala.
 
Do góry