reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@OneMoreTime a gdzie Ty mieszkasz? Przepraszam ale nie pamiętam... ja mieszkam w Holandii i tez tutaj szyjki jakoś nie sprawdzają. Ja jak była w ciąży z bliźniaczkami to zawsze jak jechałam do szpitala bo mnie bolał brzuch i mocno plecy to pierwsze co szyjka była sprawdzana i czy wszystko pozamykane... nie życzę Ci oczywiście żebyś się złe czuła ale może warto spróbować zadzwonić do położnej troszkę podkoloryzować ze się zle czujesz i masz jakieś dziwne bóle i ma obowiązek Cie skierować do szpitala a tam się już powinni Tobą zająć i posprawdzać wszystko...

Hej :-) mieszkam w Norwegii... też o tym myślałam. Najpierw pójdę prywatnie do gina przed wizytą u położnej, żeby sprawdziła czy się nic nie dzieje. Jak coś będzie się działo to już będę miała wsparcie gina a jak nie to na wizycie u położnej podkoloryzuję i spróbuję na niej również wymusić badanie.... zobaczymy.... Latałaś samolotem w ciąży bliźniaczej?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy warto zbadać progesteron przed ciąża? Czy raczej badań na samiuskim początku? Niedobór też chyba może doprowadzić do zatrzymania ciąży. Czy jeśli jest coś nie tak leczenie/uzupełnienie niedoboru jest przed ciąża czy od początku i jak to wyglada?
 
Do góry