reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak ja tez tak mowie[emoji4]ale czasem znajduja sie bardziej dociekliwi to juz wale prosto z mostu i wtedy ich zatyka[emoji4]
Nie ma co sie dawac.
A na brak taktu nic nie poradzimy[emoji4]

@paula.w mi lekarz mowil,ze kazda zdrowa kobieta ma6-8 szans na zajscie w ciaze w ciagu roku i wtedy sie zalamalam bo z moich 13 szans zrobila mi sie polowa[emoji22]
Ale to sa statystyki ,sa na pewno babki co maja owulke co miesiac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 jak na razie nie mogę się załamać ... chce żeby się udało !
...dobija mnie to że prawie codziennie się dowiaduję ,że ktoś z rodziny czy znajomych jest w ciąży
O głupich pytaniach już nie wspomnę...
 
@roxie123 wiem[emoji22]
Mnie tez to dobija,sama chcialabym juz moc mowic,chcialabym brzuszek a finalnie dzidzie[emoji4]
Ehhh zycie nie jest proste,ale nie mozemy sie poddawac[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki Dziewczyny za pocieszenie. Ja myślę że coś się po tym poronieniu rozregulowalo ale mam nadzieje ze wróci do normy. Przyszły cykl będę mieć monitorowany wiec może coś z niego będzie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam luteinę, biorę 2x1 100 mg, napisałam do lekarki i odpisała zeby nie panikować jak jest brązowy śluz... ale wiecie same [emoji22]
Zawsze pod górkę mamy

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katarina nie panikuj wiesz ze plamienie nie musi nic oznaczac odpoczywaj a jak sie pogorszy zwieksz dawke dupka albo zadzwon do gina pamietaj musisz byc spokojna.
Roxie wyznacz sobie jakos cel nie koniecznoe zwiazany z ciaza cos co bedzie Cie cieszyc np jazda na rowerze, przeczytasz 10 ksiazek ksiazek w ciagu jakiegos okresu zasadzisz warzywka albo kwiatki jest wiosna nie marnuj zycia na zamartwianie wykorzystaj ten czas na spacery z mezem z kolezaka bedzie dobrze;)
 
reklama
Nic nie napisała o zwiększeniu dawki... po 20 bede miała wynik bety wiec zobaczę czy jest Ok czy nie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry