reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

W ulotce jest napisane żeby w ciazy nie aplikować tym dziwnym pqtykiem bo jest wrażliwa błona śluzowa bardziej ukrwiona i łatwiej ja podrażnic
Ojej to nie wiedziałam. Dziękuję za informację w takim razie. Mam nadzieję że nic nie zaszkodziłam dziecku a jeszcze tyle czasu do wizyty jak jak to przetrwam
 
reklama
Hej dziewczynki[emoji4]
U mnie luteina odpukac chyba dziala,wczoraj wieczorem ostatnie plamienie.
Dzis wybralismy sie na delikatny spacer zeby przede wszytkim poodychac i sie odstresowac,bo ten stres mnie rujnuje a tego nie chce[emoji4]
Takze zobaczymy jak bedzie dalej[emoji4]
We wtorek wizyta i licze na piekny pecherzyk z cialkiem zoltym[emoji5]

@Olasec dlatego wlasnie wierze ,bo znam mnostwo takich historii[emoji5]
Tobie rowzniez zycze spokoju ale sama wiem jak to jest:/

@hona ja tam sukienke lubie przymierzyc i wtedy widze czy jest w porzadku,jak cos kupisz to wrzuc fotke,mozemy doradzic[emoji4]

@roxie123 trzymaja sie jakos kochana.
Ja wczoraj z M bylam u przyjaciol zobaczyc znow 2 tygodniowa dzidzie i jak myslalam ,ze znow plamie to slabo mi sie robilo jak go trZymalam.
Lezka mi u nich poleciala[emoji20]

Milej niedzieli Wam zycze[emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 dobrze ,że nie plamisz już :) a ja tak jak myślałam... złapałam doła... ;/
posiadanie dziecka jest dla mnie czymś nieosiągalnym , jakby niemożliwym do zdobycia na dzisiejszy dzień...
 
Hej dziewczyny. Tak was czytam na bieżąco, ale ciężko mi pisać, bo od czwartku takie brązowe plamienie mam, a dziś trochę czerwonej krwi się pojawiło i w sumie mnie to martwi :( tym bardziej że mam wrażenie że tendencja jest rosnąca, a nie malejąca, także jak jutro będzie tak dalej to będę dzwonić do swojej gin. A już miałam nadzieję że będzie okej :(
 
Funia to fajnie ze jiz nie plamisz musisz uwazac na siebie duzo lezec tak jak mowilam.
Roxie nie martw sie bedziesz szybciej niz sie wydaje tylko wylacz myslenie o checi posiadania
Roki plamienia a nawet krwaeienia sie zdarzaja zwieksz dupka i tak jak funii radze lezec jeszcze raz lezec i relaks ksiazka film, napewno bedzie dobrze. Roki a u Ciebie ktory tydz?
 
Hej dziewczyny. Tak was czytam na bieżąco, ale ciężko mi pisać, bo od czwartku takie brązowe plamienie mam, a dziś trochę czerwonej krwi się pojawiło i w sumie mnie to martwi :( tym bardziej że mam wrażenie że tendencja jest rosnąca, a nie malejąca, także jak jutro będzie tak dalej to będę dzwonić do swojej gin. A już miałam nadzieję że będzie okej :(
Kurde czy nie może być dobrze. Zawsze możesz iść na ip tam napewno sprawdza co się dzieje :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosiak, ja jestem 4 tygodnie po zabiegu, także niestety nie jestem w ciąży. Tylko wg mojej gin @ była już dwa tygodnie temu.
Właśnie, czy nie może być dobrze.....? :(
 
Roki to Cie przepraszam na forum teraz tyle zafasolkowanych ze myslalam ze Ty tez Roki nie martw sie twoj organizm moze szalec dopiero co piszesz przeszlas zabieg ja jestem dwa miesiace po laparoskopii i czuje ze jeszcze organizm nie doszedl do siebie nie spiesz sie ze staraniami daj sobie te 3 mies az wszystko sie unormuje i wyczysci wiec zostalo Ci jeszcze 2 cykle poobserwujesz siebie mi miesiaczka nie przyszla tak szybko po zabiegu ( przy poronieniu) a po zabiegu plamiłam, moze gin s8e pomylila z ta miesiaczka 2 tyg po zabiegu to troche za szybko na @.
 
reklama
Wiesz co ja po zabiegu w zasadzie nie krwawilam dużo, a po 2 tyg dostałam takiego krwawienia że myślałam że się wykrwawię i moja gin powiedziała że ty była @. Na wizycie tydzień temu mówiła że tam jest wszystko ok, ale może faktycznie dopiero teraz przyszła @??? Zobaczymy....
 
Do góry