reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martussia....super, gratulacje!!!!

Nevka, no wreszcie!!!!!! Dobra decyzja!!!!

Alza, który Ty masz tydzień? Nie miałaś usg? ja bym umarła ze stresu!

Gloria, Ty już w 15 tc szok, a moja ciąża tak wolno idzie!

Kifsi, i reszta ...pozdrawiam Was
 
Ostatnia edycja:
reklama
No hej. Dziś miałam wizytę. W sumie jestem zadowolona ( na tyle ile można być zadowolonym... ) ale oczyscilam się sama. Macica czysta. A te moje planienia to po prostu plamienia , choć mi przepisał czopki przeciwbakteryjne Ale najlepsze jest to że już ich nie produkują i muszę jutro zdrowi do niego iść po coś innego w razie gdyby coś się tam miało wytworzyc. Chyba ze jest jakiś lek albo maść bez recepty ? Szczerze mówiąc to już nie mam siły tam chodzić i widzieć wszystkie radosne brzuszki... Dalej to we mnie siedzi, nie winie nikogo i gratuluję wszystkim Ale wolę nie oglądać. Przynajmniej na razie.
 
aanniiaa no to dobrze, że się już wszystko ładnie oczyscilo. Twoje odczucia i niechęć do oglądania ciężarnych są całkiem normalne. Zaraz człowiek się smuci, że stracił swoje maleństwo.

Tak w ogóle to dzień dobry wszystkim.
Dziś się wcześnie obudzilam i nie mogę już usnąć.
Zrobiłam sobie kawkę .Miłego dnia wszystkim :)
 
Witam rankiem :)

Maly palaszuje mleczko , starszak konczy sniadanko bo zaraz do przedszkola jedziemy a ja zagladam do was :)

Mamcia - witam rowniez z kawka :)

Aaniiaa - super ze juz wszystko sie wyczyscilo :) i nie martw sie niedlugo tez bedziesz chodzic z brzuszkiem :)

Milego dnia
 
Mamcia dzień dobry :) Mnie z lóżka zgoniły rzygi... :/ Ta pogoda mnie wykończy... Może chociaż w święta będzie ładnie, to nie będę musiała latać co chwilę do przybytku.

Ania dobrze, że sama się oczyściłaś. Po zabiegu są problemy z niewydolnością szyjki. Ale Twoja na pewno jest wydolna, więc nie pozostaje nic innego jak tylko zafasolkować :)

Doris jestem 10t6d. Usg już miałam robione. Poza tym mój gin nie pochwala oglądania dziecka na każdej wizycie. Wiadomo, jak go proszę specjalnie to zrobi szybki rzut oka, ale ogólnie jest przeciwny. Mam do niego ogromne zaufanie, pracuje wg wszystkich najnowszych wytycznych i zaleceń, zawsze mnie bada, robi wszelkie badania, nie mam na co narzekać :)
 
Cześć dziewczyny,
Jak mnie dzisiaj od samego rana moja dyrektor wkurzyła, w czwartek minie 25 dni jak jestem na L4, o tym że jestem w ciąży wie tylko dyrektor regionu i kadrowa. Gdyby coś poszło nie tak chce normalnie wrócić do pracy bez dziwnych pytań gdzie mam brzuch, kiedy rodzę itd. Ale oczywiście w pracy nie mają co robić i już plotkują dzwonią podpytują a moja dyrektor oddziału (nie jest moją bezpośrednią przełożoną) pisze mi smsy, żebym napisała co mi dolega. Nie wiem co mam robić, nie chce aby wiedzieli, że jestem w ciąży przynajmniej do 13 tyg.
A wy dziewczyny powiedziałyście w pracy że jesteście w ciąży?
 
Witam wszystkie serdecznie :-)
Gratulacje dla mam słodkich maluszkow i oby te tygodnie mijały szybko :-)

Ja dziś w pracy wiec nie bardzo jest jak pisać :-)

Ale napisalam bo stesknilam się za Wami to jedyne moje uzależnienie hahahah:rofl:
 
reklama
U mnie wiedzieli od początku. Po tym jak rok temu straciłam pierwsze dziecko to nie mieli żadnych pretensji i nawet kazali siedzieć na l4. No Ale stało się jak się stało, i od 6 kwietnia wracam do pracy jak dostanę zdolność do pracy.
 
Do góry