reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję :) wiecie trochę się powoli gubię w tym :p ja miałam nieregularne cykle .. od 22 - 34 :/ zobaczymy. Wolałabym by miesiaczka się pojawiła :). Teraz tylko czekać do wizyty :)

Z mojej ciazy nie była zadowolona teściowa... :/ wszyscy uważali ze zbyt młodo :/. Wiec nawet jakby teraz pojawiło się szczęście znów to napewno tak szybko nie powiemy.
 
reklama
@aneta_ck bo widzę po nicku, że też jesteś z kielc... jeśli mogę zapytać w którym szpitalu miałaś robiony zabieg? I jeżeli to nie tajemnica, który lekarz Cię prowadzi? Bo ja swoją gin muszę zmienić, no i mam już tyle różnych opinii o lekarzach, że w głowie mi się kręci... jak wolisz, napisz na priv :)
U mnie dziś już 5 dni po zabiegu, boli zdecydowanie mniej niż wczoraj, ale martwię się tym brakiem antybiotyku, tak jak jaguś napisała - przechodziłam z martwą ciążą prawie 3 tyg i chyba powinni mi coś dać? W dodatku wszystkie piszecie, że brzuch bolał tylko chwilę ;/
Jaguś - a skąd dowiedziałaś się o płci? Tzn, prosiłaś ich o badania genetyczne,czy sami zrobili?

Nevka, też mi brakuje przytulanek, ale chyba boję się starać tak szybko... chciałabym zrobić badania, żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko kolejnej straty... ale jak tylko dostaniesz zielone światło, życzę Ci z całego serca,żeby się tym razem udało.Nam wszystkim tego życzę.

Dziewczyny, kciuki za wizyty :)
 
@aneta_ck bo widzę po nicku, że też jesteś z kielc... jeśli mogę zapytać w którym szpitalu miałaś robiony zabieg? I jeżeli to nie tajemnica, który lekarz Cię prowadzi? Bo ja swoją gin muszę zmienić, no i mam już tyle różnych opinii o lekarzach, że w głowie mi się kręci... jak wolisz, napisz na priv :)
U mnie dziś już 5 dni po zabiegu, boli zdecydowanie mniej niż wczoraj, ale martwię się tym brakiem antybiotyku, tak jak jaguś napisała - przechodziłam z martwą ciążą prawie 3 tyg i chyba powinni mi coś dać? W dodatku wszystkie piszecie, że brzuch bolał tylko chwilę ;/
Jaguś - a skąd dowiedziałaś się o płci? Tzn, prosiłaś ich o badania genetyczne,czy sami zrobili?

Nevka, też mi brakuje przytulanek, ale chyba boję się starać tak szybko... chciałabym zrobić badania, żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko kolejnej straty... ale jak tylko dostaniesz zielone światło, życzę Ci z całego serca,żeby się tym razem udało.Nam wszystkim tego życzę.

Dziewczyny, kciuki za wizyty :)

Kochana ja pochodze z okolic kielc i sercem jest stamtąd ale juz 5 rok mieszkam w Niemczech i tu w klinice mialam zabieg.

Ja nie mialam antybiotyku a zabieg byl w 11 + 3. Podobno ciaza zatrzymala się w okolicach 8- 10 tydz.

Moja ciocia rodZiła teraz w lutym w Kielcach wiec moge ja podpytac o namiary na dobry szpital i lekarza chcesz? Zeby bylo śmiesznie ciocia jest mlodsza ode mnie wiec to jej piwrwsze dziecko ;)
 
@aneta_ck a już myślałam, że ktoś z moich okolic :) byłabym bardzo wdzięczna, jakbyś się podpytała, chociaż wiem, że co osoba to inna opinia, ale warto zapytać :)
czyli z tym antybiotykiem to chyba zależy od indywidualnych przypadków... jak jutro będzie mnie dalej boleć, przejdę się chyba do lekarza :(
 
Nevka to dobrze, że przeszło.
Jeśli znowu poczujesz taki ból to lepiej iść do lekarza. Mnie męczył ból jednego dnia przez godzinę drugiego dnia też i potemcoś ze mnie wypadło i jak już wypadło to ból minął. Czasem jak coś zostanie to macica próbuje się tego pozbyć i wtedy boli.

Jak tak czytam wpisy aniolkowych mam czyli was to podziwiam za to że tak szybko chcecie się starać ja się bałam może gdybym się nie bała to miałabym już dwoje dzieci. ...i warto się starać od razu bo np w moim przypadku nie starałam się od razu potem dopadła mnie choroba i teraz Wiktorek nie ma rodzeństwa. Gdybym wtedy kiedy była pora się postarala to Wiktor miałby starsze rodzeństwo. Dlatego trzymam kciuki za każdą z was.
 
No ja też 5 dni po zabiegu :( trochę pobolewa :( nawet nie wiem czy pójdę dzisiaj do kościoła :( Boje się ryzykować... a z drugiej strony znów słyszeć te głupie docinki :/
 
martusia: )będzie wszystko dobrze. Dodałam uśmiech bo ja też mam na imię marta: ).
Trzymam mocno kciuki za Was: )
Nevka jak się zle czujesz to odpuść sobie kościół poleniuchuj w domku.
 
Hej.mam problem z zapamietaniem kto o co pytal,ale pytania pamietam:)

Wiec ja chodzilam z martwa ciaza 4tygodnie,od 6-10 mialam zabieg ale nie dostalam antybiotyku.

Okres po zabiegu dostalam po 28dniach,tak jak mialam cykle.

Martusia bedzie dobrze:) kciukamy!:)
 
reklama
Do góry