reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam wiochę obpatruję czasem :tak:u mnie noc koszmarkowa Amelinka spać nie dała bo przecież jak sie nocą nie wyśpi zawsze za dnia nadrobi.Nie żeby płakał czy co po prostu szalała.Andzike ,a jak z psią wodą niestety obecnie psy i wodopój mają po kilka razy dziennie wydzielany przez chwilę na noc jedynie stoi dumne na podłodze .Co do prawka toe kosztowne dośc i słabo zdawalne zwłaszcza teraz (ponoć niska zdawalność teorii gdzie była kiedyś prawie 100%)no ,a potem trzeba jeszcze pojazd zakupić i go utrzymywać:eek:
 
reklama
Hej! ja dzisiaj yjątkowo wyspana. dzieci z M. na basenie, tak więc chwilowo spokój. Drożdżowiec samosięrobiący już się sam robi. dzisiaj jeszcze mega prosta szarlotka.

Uwielbiam przepisy, które tu podrzucacie!!! Wszystkie odkładam do ulubionych.

Zoyka- ten ostatni zrobię jak tylko będę mogła jeść!:-)

A tak ogólnie życie jest SUPER!!

Uśmiechu z rana dla wszystkich, życzę JA:-D
 
:-D bry ... ja mam prawko ale nie jeżdżę - mój m. jest silnie związany uczuciowo z naszym autkiem i musiałabym sobie kupić coś żeby jeździć a to obecnie sensu nie ma bo tak naprawdę autko potrzebne jest mi kilka razy w rok i przeliczając na PLNy taniej wychodzi taxi. Próbuje robić jakieś porządki ale dziecko szaleje i zamiast porządków mam ... bum bum Rano zrobiłąm szybkie zakupy, jeszcze warzywa, owoce no i serki waniliowe. Oddkryłam serki w biedronce - nie danio tylko marka dla biedronki całkiem smaczne. Kubula wciąga jeden co wieczór zamiast kaszki. No i odkrycie - danonek jagodowy - jeden"ukrył" się w lodówce i 5 dni po upływie ważności otworzyłam, spróbowałam i :szok::no::szok: miał taki sam smak i konsystencję jak świeży ?!?!?! oczywiście subtelny zapach tablicy mendelejewa dominował ale byłam w szoku. Byłam pewna, że po 5 dniach to wybuchnie i mnie zabije. Nie da się twarzy do tego zbliżyć a tu :szok::szok: co oni dodają do tego dziecięcego żarcia ??
 
Hej,

U mnie porządków ciąg dalszy. Marzę o remoncie. M obiecuje ze pomalujemy latem.
Julka i tata integracji ciąg dalszy czyli poszli na zakupy.

Nie mam pomysłu na obiad. M chce makaron z czymś. Ale z czym zeby i JUlka zjadła ?

Głowa mnie znowu boli. No co za dziadostwo. Już do łóżka Jarek przynosił mi ibuprom bo wstać nie mogłam.

Mama szaleje na działce . Słońce u nas świeci.

Macie plany an weekend majowy ? Podobno pogoda ma byc do bani.
 
Misia tak Gismo serki waniliowe lub truskawkowe smaczne Amelka właśnie zerzarła 2 sztuki .Danio też kupuję bo mają właśnie multi smak ale są o wiele droższe :-(a co oni dają do środka ????? no cóż czasy sa jakie są smak szynki z dzieciństwa tudzież kawy z młodości zapominam choć wiem ,że było pyszne:-Dno może i można coś smacznego i zdrowego zakupić ale za taką kasę ,że :szok::szok::szok: dlatego jemy co jemy:eek:.Zoyka makaron i sosik boloński lub pieczarkowy.Mój M niestety nie przepada za makaronami ,ryżem kaszą kartofle lub kluski śląskie:-(Na majówkę wybieram się do siostry robi urodziny a tak to w ogródku posiedzimy
 
witam się i zaraz zmykam,

O 14-tej naszego czasu mamy Alinkowe przyjęcie urodzinkowe, więc nas nie będzie.
Na weekend majowy chciałam pojechać do brata na południe Irlandii, ale nie wiem czy nam kasa pozwoli.
 
Witajcie kochane

ja dzisiaj od rana poszalalam , wysprzatalam chatke , okna pomyłam, podłogi, obiadek zrobilam , Klaudusia spi i misiek własnie sie kocem nakryl cos z tego bedzie a ja buszuje przed kompem

Azula kiedys Danio tez dawałam Klaudusi ona uwielbia róznego rodzaju serki jedak miała mega zaparcia i zlikwidowalam je a wprowadzilam jogurty tez te biedronkowe i jest lepiej oczywiscie nie tylko po jogurtach , musielismy pomoc troche syropkiem na urególowanie ale jest o niebo lepiej jak było

Zobacz załącznik 553315 Zobacz załącznik 553316 DSC_0081.jpg Zobacz załącznik 553318DSC_0039.jpg CAM00027.jpg DSC_0007.jpg DSC_0155.jpg DSC_0181.jpg DSC_0126.jpg


A to moja ksiezniczka dla niej walczyłam o swoje zdrowie KOCHAM CIE MOJA KRÓLEWNO
 

Załączniki

  • DSC_0081.jpg
    DSC_0081.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 60
  • CAM00027.jpg
    CAM00027.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC_0007.jpg
    DSC_0007.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC_0155.jpg
    DSC_0155.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC_0181.jpg
    DSC_0181.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC_0126.jpg
    DSC_0126.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 63
Ale fajna Klaudusia i jakie kucyki:-D.Marzenko moja to ma luźne kupiszony jedynie banan ciut zatwardza bo czekolady daję mega mało bo się ciut boję reakcji alergicznej.Czy warto kupić tą mullę?
 
reklama
Luzne?? Karol machnal dzis klocka i dorobil czyms, co wygladalo jak angielski greavy - brazowe, plynne... Fuj! Wylalo mi sie z pampera podczas przewijania. Pewnie znow "trojka" idzie.
 
Do góry