reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zoyka - nie jadł, on jakoś nie bierze rzeczy do buzi, ale oglądał z zainteresowaniem :-Dale fakt - na czas karmienia psów muszę go czymś zajmować, bo jak tylko zobaczy miski na podłodze to dostaje przyśpieszenia i próbuje sprawdzić co w nich mają :-D
Ollena już powinna być w Polsce, pewnie odezwie się jutro jak trochę odpocznie...:tak:
 
reklama
Nie znałam!
Hip hip Hipnotajzing

516734a9d41e7e2193778d1ed43835e3986cedf804793.jpg
 
:-D mam ostatnio za dużo pracy w pracy i się opuściłam i w Raszynie i w Pudelku :-D ale wolę to niż przygnębiające artykuły nt. naszych emerytur, kryzysu i takich tam.
 
Pudelka czyta mój Jarek. Codziennie czyta też wp i onet i inne strony branżowe. On zawsze wie co i u kogo a jak mu opowiadam o znajomych to twierdzi ze go to nie interesuje.
 
dziewczyny wiocha.pl jest lepsza, chwilami tak obrzydliwa, że nie można patrzeć:-D

wczoraj znów rypałam, dziś znowu rypię, ale to dobrze, klientów trzeba zbierac, co by w przyszłości z głodu nie pomrzeć:-D
mam połowę betonu wylanego z przodu domu, strasznie jestem zadowolona z tego pomysłu, wyszło super, pokaże Wam jak wyleją cały i schodki:-), wczoraj pojawila sie wizja, że chyba na taras wyjdzie jeszcze z tysiąc więcej, bo jednak cos tam jeszcze trzeba po bokach dołożyć....stary prawie omdlał i pyta mi sie co robić..."co chcesz"...wybrał mniejszy taras:-D

Malfi ja miałam paciorkowca, spanikowana zadzwoniłam do gina co to z tym robic i czy nie ma żadnego zagrożenia dla dziecka, uspokoił mnie, przy porodzie dostałam jakis tam zastrzyk, nawet nie wiem kiedy i wszystko było ok:-)

idę rypać:-)
 
Kaaawa!!! Piję szybko i lecę na działkę, bo mama i babcia już nogami przebierają i nie mogą się nas doczekać :confused2: (bo oczywiście po co miałyby robić sobie prawo jazdy, które umożliwiłoby im samodzielny dojazd na działkę...)
Ollena - daj znać jak podróż
misia - ja też tego nie znałam, nadrobię wieczorem
Majuska - plotka i pudelka to ja czasem też przeglądam, demotywatory i wiochę też :-D
Miłego dnia dziewczynki, chociaz ja na wiosnę to trochę ten dzień słaby... :eek:
 
reklama
Do góry