reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć dziewczyny!
Przepraszam, ale nie mam sił doczytać nowości z ostatnich dni. Mam kompowstręt.
Jestek ostatnio trochę ospała, spię dużo (niestety w dzień lepiej niż w nocy). Zaczęły mi się skurcze przepowiadające (w środę wieczorem byłam już mocno wystraszona- takie były regularne).
Ogólnie wolałabym urodzić po długim weekendzie majowym. W kwietniu nie czuję się gotowa rodzić...hehe
Zobaczymy czego będzie chciał Młody.

Przytyłam tylko 10 kg i wyobraźcie sobie- z tyłu cały czas mam zaznaczoną talię:-)

Teraz idę spać, wpadnę jeszcze po drzemce
 
reklama
Katrina po dwóch dziewczynach to mały facecik fajny :happy:Jednak ja cieszę się ,że mogę malutką stroić po dwóch facecikach;-):-)Malfi oj ciężko Ci zapewne ta końcóweczka męczy ale wytrzymaj jeszcze trochę :tak:.
 
Cześć,

Właśnie jesteśmy po słodkim obżarstwie . Wyskoczyło mi to dzisiaj na FB i zrobiłam.
M tak smakowały ,że stał przy patelni i co chwilkę pytał czy już może sobie brać.

Dziewczyny no niebo w gębie. Polecam.
Placki z ricotty z bananami - Przepis

Olena szczęśliwej podroży ! I nie słuchaj durnego gadania "pseudospecjalisty od dziecięcej wagi" Mia waży prawidłowo.

Malfi bedzie tak jak będziesz chciała. Trzymam kciuki. To juz końcówka więc wypoczywaj.
 
Axa ja nie wiedzilam ze wy tez sie staracie :-), my tez pierwszy miesiac, w zasadzie to nie myslalam tak szybko ale miesiac temu myslalam ze wpadlam i doszlismy do wniosku ze jednak chcemy :-)
 
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Ja chciałabym tylko jeszcze przechodzić długi weekend, by nie musieć jechać do szpitala w którym praktycznie nie ma lekarzy...
Wykryli mi paciorkowca w wymazie- podobno dostanę antybiotyk w czasie porodu. Czy któraś też miała paciorkowca? czy "posiadanie" do wiąże się z dłuższym pobytem w szpitalu?


A Ollena już wyleciała?
 
Malfi nie miałam miałam za to grzybka niby podleczyli ale jednak mała miała pleśniawki więc nie wiem czy nie od tego.Jak wykryli to dadzą co trzeba i może nie będą trzymać za długo w szpitalu.Zoyka nie kuś ja chcę spasc z wagi:eek:
 
Andzike ... gratuluje i współczuje :-D teraz oczy trzeba mieć wszędzie :-D jak Kubula leżał to tak chciałam żeby był mobilny ... potem żeby chodził tylko że on BIEGA :-D i nie zna słowa: wolno, wolniej :-D Zoyka widziałam ten przepis ale to milion kalorii :-D U mnie dorsz pieczony i warzywka :-D na deser ananas :-D Malfi nie martw się - dadzą Ci antybiotyk i będzie OK. Ten paciorkowiec to norma.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj tam ,oj tam- ileż można to samo jeść. Czasem trzeba coś innego i smacznego.

Jutro sąsiadka obiecała przynieść okonie to będzie dietetycznie.

Andzike - ano się zaczęło :D

Bosko wyszło oboje. Psinka zdziwiona zagląda. Piękne ujęcie. Cóz , Kacper ciekawy. Jadł to ?
 
Do góry