reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Idąc za Twoim tokiem myślenia Aniu to i browarka moge się napić wieczorkiem, co ?:-D
Azula widzę, że Ty kolejna zazwierzęcona :)
 
reklama
Majuśka jak nie karmisz całą noc to czemu nie :-D
Azula Lego są super! Zresztą dla każdej grupy wiekowej i chociaż teraz można kupić takie które wydają z siebie różne dźwięki to nadal jest to najlepsza zabawa dla dzieci.
Przypomniało mi się jak mały miał autko straż pożarną na baterie z pilotem. Koszmar absolutny gdy jeździł ratować misie i kangurki z pożaru :)) Wyjąc i błyskając światełkami po całym mieszkaniu zatruwał reszcie zycie :-D
 
Ostatnia edycja:
Oj zwierzaczki sa super .Nie wiem czemu mam takie przeczucie ,że Amelka jak podrośnie będzie chciała mieć kota:crazy:
 
W razie czego to pamiętaj , że ja mam 2 koty,które chętnie oddam, zdrowe, zaszczepione, wysterylizowane, co Ty na to??:-D:-D
 
Kota to pewnie odda najchętniej Misia :-D w koncu Bazylia jest jedyna na swiecie i swietnie nadaje się na mufki i pokarm dla kanarków :-D
 
Właściwie koty to ja lubię (poza sprzątaniem w kuwetach) mieliśmy i persy i tzw dachowce.Teraz nie mamy ale koty nie za bardzo kochają ptaszki:crazy:.Na zdjęciu w ostatnim suwaczku jeden z naszych kiciusiów
 
Elloł mamuśki

Witam NOWE Mamuśki!!!

Kolejny dzień wiatrzyska u Nas,temp 13st,ale w taki wicher siedzimy w domu,a szkoda.Dżinks nadal kaszle ale juz nie tak.Pod znakiem zapytania stoi podróz w świat żłobkowy od poniedziałku.

klaczku-najwazniejsze ze wytłumaczyłas o co Ci cho!!!! Teksty Rajmunda powalają mnie na kolana,juz wiem dlaczego mój A chętnie napastuje didole jak zmywam na kolanach podłogę:szok:(Jędruś ucałowany,dzięki):-)(scesz zkoda ze Karol nie ce juz mleczka z maminej produkcji,pamiętam jak czytałam ze cesz karmic jak najdłuzej,tak juz jest ze jak poczują butle,ze nie trzeba wkładac takiego wysiłu ,nie chcą maminego mleka co odbija sie na laktacji,ale moze warto zawalczyc)

majuska-jak najczęściej przystawiaj małą do mleczarni,wszystko sie unormuje.

Z tym planowaniem hmmmmm..... mi sie wydaje ze to jest w genach....U mnie w rodzinie od pokolen była i jest przeplatanka płci.. ż/m ja mam piątkę i co poród to przeplatanka,moze sie myle ale akurat u Nas w rodzinie tak jest;)

Co do grających zabawek----wsio do utylizacji!!!!Kto to wymysłił? Kazde moje dziecię miało inną karuzelę(inne zabawki tam zwisały)ale muza ta sama ,masakra jakaś!!!!!Jak kiedyś!!!!!!!! zostanę babcią zakazę wszelakich grających pierdól.


My lubimy rybki,żółwie,chomiki i Naszego obronnego psa am stafa który nie potrafi nawet zaszczekac a Jędrek ujezdza go jak konia;)
 
Ostatnia edycja:
Zmieniając temat ostatnich kilku dni dotyczący makatek i cytatów rozśmieszających:) mam pytanie do Was...
Książkę godną polecenia na długie przedwiosenne popołudnia. Obecnie mam w ręce Trudi Canavan i jej trylogię " Kapłanka w Bieli" na pograniczu fantazy, science fiction. Modny w ubiegłym roku cykl " Pustynna Włócznia" czeka na dalsze tłumaczenia. Zaraz skończę trylogię i zostanę bez książki do poduszki. Co czytacie obecnie?
 
Witajcie kochane
U nas nocka moze byc z tym ze mała o 3 sie obudziła i do 5 rano nie spała na pewno to powód zeboli , bo choroba juz sobie poszła daleko
Olimpia u nas tez paskudna pogoda,pada , wieje , ponuro , nic sie nie che i bardzo sie ucieszyłam bo Misiek przed chwila zadzwonił ze jutro przyjedzie och jak sie ciesze
lece do małej bo wstała musze jej dac con papu
 
reklama
Anko TY - to Flo kota na mufke przeznacza a ja Bazylie na etolkę :-D
Karuzel Młodego mi nie przeszkadza generalnie ... ale o 2 w nocy te dżwięki brzmią nieco inaczej a poza tym mi w uszach gra non stop ta karuzelka :szok:
A z ksiązkami to mnie zażyłaś ... za sf nie przepadam, z "wypadania" przeczytałam Lema ale bez ekstazy. Jakieś ple ple o dzieckach czytam :-( z półki mnie atakuje Millenium całe i wciąż szukam okazji aby w końcu zacząć... Ostatnio kupiłam: Nazwij to ucztą miłości Charlesa Baxtera - obejrzała sobie film nakręcony na podstawie tej powieści: Smaki miłości no i teraz dojrzewam do przeczytania... Jakoś po Pachnidle :eek: musiałam sobie zrobić przerwę w czytelnictwie.
Poza tym zapominasz Anko TY :-pże ja jako matka polka realizuje sie teraz przede wszystkim w czytaniu Tuwima, Brzechwy i inneych Fredrów :-p
 
Do góry