reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny to mój test z dzisiaj - 27dc. Ostatnie cykle były właśnie 27 dniowe i dziś można powiedzieć z marszu, dzień przed @ zrobiłam test o czułości 10 i druga kreska pojawiła się praktycznie natychmiast. Pospieszyłam się i wylałam próbkę moczu niestety. Inaczej zrobiłabym drugi test dla pewności. No nic jutro powtarzam test i jeśli będą nadal dwie to po pracy idę na betę.
Piękna kreseczka rośnie, trzymam kciuki [emoji4]
 
reklama
A ten jest z dzisiaj.

Dopiero po zrobieniu testu zauważyłam, że dostałam wyniki wczorajszej bety która wynosi 201 w 27dc. Jutro po pracy powtarzam betę. Wstępnie umówiłam się na 3.11 na wizytę. Wiem że to szybko ale chcę wiedzieć czy jest prawidłowo zagnieżdżona.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211027-052843_Gallery.jpg
    Screenshot_20211027-052843_Gallery.jpg
    359,8 KB · Wyświetleń: 74
Chciałem się przywitać. Moja trzecia ciąża. Syn 12 lat, córka 7 a u mnie w grudniu zmiana kodu na 4 z przodu ;-). Obecnie 12 tydzień. Wczoraj byłam na USG i odebrałam wyniki pappa. USG wszystko ok, choć nie bardzo podoba mi się wizyta. Bardzo szybka. Wyniki pappa ryzyko podstawowe 1:85 skorygowane 1:701. Lekarz stwierdzi, że to wynik dobry i wyniki poleciały tak przez PESEL. Ogólnie to zaleca się test nifty. Ale czy jest sens?
 
Chciałem się przywitać. Moja trzecia ciąża. Syn 12 lat, córka 7 a u mnie w grudniu zmiana kodu na 4 z przodu ;-). Obecnie 12 tydzień. Wczoraj byłam na USG i odebrałam wyniki pappa. USG wszystko ok, choć nie bardzo podoba mi się wizyta. Bardzo szybka. Wyniki pappa ryzyko podstawowe 1:85 skorygowane 1:701. Lekarz stwierdzi, że to wynik dobry i wyniki poleciały tak przez PESEL. Ogólnie to zaleca się test nifty. Ale czy jest sens?

Hej, pewnie, że jest, to dużo dokładniejsze badanie niż Pappa :) Ja jestem prawie Twoją rówieśniczką (w styczniu będzie 4 z przodu) i czekam właśnie na wyniki Nifty :)
 
Chciałem się przywitać. Moja trzecia ciąża. Syn 12 lat, córka 7 a u mnie w grudniu zmiana kodu na 4 z przodu ;-). Obecnie 12 tydzień. Wczoraj byłam na USG i odebrałam wyniki pappa. USG wszystko ok, choć nie bardzo podoba mi się wizyta. Bardzo szybka. Wyniki pappa ryzyko podstawowe 1:85 skorygowane 1:701. Lekarz stwierdzi, że to wynik dobry i wyniki poleciały tak przez PESEL. Ogólnie to zaleca się test nifty. Ale czy jest sens?
Witaj i gratuluję! 🌺🥳
Ja polecam test nifty. Mnie bardzo uspokoił. Ze wzg na kilka poronień w przeszłości, bałam się ryzykować z amino więc dla mnie była to jedyna opcja żeby dowiedzieć się czegoś więcej.
 
Mam już drugi wynik bety. Zrobiłam też progesteron. Wartość jest wyższa niż pokazują widełki ale to chyba nie jest źle. Sama nie wiem. Jak myślicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20211028-215534_Gallery.jpg
    Screenshot_20211028-215534_Gallery.jpg
    145,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry