reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
No nic widać musicie się starać jeszcze bardziej😜
Widać słabo trzymałyśmy kciuki, poprawimy się 🙊
Teredka z jednej strony może tak być a z drugiej czasem się je bo stoi...
Jak Wikusia?
Kwiatek jak tam u was?
U nas pochmurnie i nieprzyjemnie dziś, czekamy na decyzję epitemiologiczna, czy nam się kolor strefy zmieni i czy reszta szkół wróci... Średnio to wygląda, jak mają zaraz znowu zamykać to może po siedźmy jeszcze.
Ogólnie to mój nastrój jak pogoda dziś 🙄
 
@Katrinaka i @doublimam w dalszym ciągu trzymam za Was kciuki, jeszcze nic straconego. A mój mąż powiedział mi wczoraj tak "wiesz kochanie w końcu załatwię ci że ostatni raz w tym roku masz okres" zobaczymy czy dotrzyma słowa 😂😂😂😂😂
Czyli kiedy mamy trzymać kciuki 😂😂
@Katrinaka @doublimam w przyszłym miesiącu znów będą emocje i nagroda dla pracownika miesiąca, więc spokojnie 😉 dacie radę dziewczyny 😘
Damy damy!!!!
 
reklama
No nic widać musicie się starać jeszcze bardziej😜
Widać słabo trzymałyśmy kciuki, poprawimy się 🙊
Teredka z jednej strony może tak być a z drugiej czasem się je bo stoi...
Jak Wikusia?
Kwiatek jak tam u was?
U nas pochmurnie i nieprzyjemnie dziś, czekamy na decyzję epitemiologiczna, czy nam się kolor strefy zmieni i czy reszta szkół wróci... Średnio to wygląda, jak mają zaraz znowu zamykać to może po siedźmy jeszcze.
Ogólnie to mój nastrój jak pogoda dziś 🙄
Arona, u nas ładnie i słońce świeci, ale zimno jak ... Dla mnie strefa czerwona w Paryżu jest od 22 września, czyli od czasu jak mi w ciąży w łóżku kazali leżeć, teraz mogę chodzić, ale z małą też niedaleko od domu odchodzę, więc czuję, że godzina policyjna jest cały czas.
Serce mi się łamie..., malutka chce być tylko ze mną i tylko w moich ramionach, a wszyscy dookoła mi tłumaczą, ze powinnam j ą uczyć, że moze spać sama w łóżeczku, kiedy jest zmęczona w ciągu dnia, ale ona płacze, a ja nie mam sumienia zabierać ją z moich ramion. Ona nie skończyła jeszcze dwóch miesięcy...🤷‍♀️🐣😍❤. Tyle na nią czekałam, a teraz mam ją odrzucać..., bo ja to tak widzę. Z drugiej strony wiem, że niania we wrzesniu mając 3 dzieci nie będzie się z nią tulić przez jej cały sen.
 
Do góry