reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Można tak powiedzieć. Jeszcze trochę podelektuję się kopniaczkami, a potem już Mała będzie mogła co najwyżej od zewnątrz mnie po brzuchu kopać 😉
Pochwalę Wam się swoim "bębenkiem"😀Zobacz załącznik 1259330
Urocze .Ja na swoją księżniczkę jeszcze trochę muszę poczekać ale brzuszek tez mam już okazały 😘😜
 
Dziewczyny czy któraś z was miała albo ma kosz mojżeszowy .Ja cały czas myśle o takim na kulkach żeby można było np.do kuchni mała zawieść .Tradycyjne łóżeczko w sypialni a to jako drugie .Tylko te co mi się podobają około 1500 kosztują i nie wiem na jak długo będą służyć
 
A myślałaś o używanym? Ja nie mam, ale na początku myślę, że będę Małą w wózku wozić, a potem myślę o leżaczku Tiny love - z niego można takie jakby łóżeczko zrobić, potem dla starszego leżaczek, a w końcu chyba też krzesełko. Patrzałam, że używane można kupić za ok 100 zł🙂wiem, że leżaczki nie są polecane przez fizjoterapeutów, ale ten można na płasko rozłożyć, poza tym to na chwilę, nie ma cały dzień...
Dziewczyny - do piątku zostały 3 dni😀
 
A myślałaś o używanym? Ja nie mam, ale na początku myślę, że będę Małą w wózku wozić, a potem myślę o leżaczku Tiny love - z niego można takie jakby łóżeczko zrobić, potem dla starszego leżaczek, a w końcu chyba też krzesełko. Patrzałam, że używane można kupić za ok 100 zł🙂
Dziewczyny - do piątku zostały 3 dni😀
Listonosz dzis przyniosl testy ciazowe ;) a jutro beda owulacyjne :) wiec mozna powiedziec ze jestem gotowa... na wszelka ewentualnosc :)
 
A myślałaś o używanym? Ja nie mam, ale na początku myślę, że będę Małą w wózku wozić, a potem myślę o leżaczku Tiny love - z niego można takie jakby łóżeczko zrobić, potem dla starszego leżaczek, a w końcu chyba też krzesełko. Patrzałam, że używane można kupić za ok 100 zł🙂wiem, że leżaczki nie są polecane przez fizjoterapeutów, ale ten można na płasko rozłożyć, poza tym to na chwilę, nie ma cały dzień...
Dziewczyny - do piątku zostały 3 dni😀
Z używanymi u nas jest problem bo jak sprawdzałam na norweskim necie nie wiele jest a jak już to tylko same kosze
Teraz przez ten COVID nie mam szansy pojechać sama do Polski coś zamówić i zabrać a z tego co wiem to kurierzy tez nie mogą przejechać przez granice bo u nas jest 10 dni kwarantanny w hotelu płatnym ponprzejechaniu przez granice .Nie ważne czy Norweg czy kto inny za wyjątkiem kierowców tirów .
Ale zobaczę na ten leżaczek może u nas da się kupic
 
Z używanymi u nas jest problem bo jak sprawdzałam na norweskim necie nie wiele jest a jak już to tylko same kosze
Teraz przez ten COVID nie mam szansy pojechać sama do Polski coś zamówić i zabrać a z tego co wiem to kurierzy tez nie mogą przejechać przez granice bo u nas jest 10 dni kwarantanny w hotelu płatnym ponprzejechaniu przez granice .Nie ważne czy Norweg czy kto inny za wyjątkiem kierowców tirów .
Ale zobaczę na ten leżaczek może u nas da się kupic
Moze podzwon po firmach kurierskich I popytaj. U nas tez jest kwarantanna obowiazkowa po wiezdzie do kraju tez hotelowa. Ale w niedziele kurier normalnie przywiozl nam meble z Polski. Mowil, ze przewoznicy towarow normalnie jezdza.
Wiec moze warto dostac czy u Was nie jest podobnie... choc teraz co kraj to inna polityka 🙈
 
reklama
Myślałam o czymś tego typu
Screenshot_2021-04-13-11-42-35-182_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry