reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
No tak jak pomyśle ile ja ciuchow wyrzucilam lub oddalam ,teraz te dziecięce muszę od nowa zbierac a miałam cale worki.

Miałam tak samo, tyle pościeli ubranek sprzętów...kupa kasy 🤦‍♀️
Na początku strasznie mnie to bolało, dziecka nie chciałam, plany były inne a tu rewolucja i tyle wydatków.
Powoli ogarnęłam, teraz kupowanie małemu to przyjemność. Zresztą teraz to i ubranka na dłużej i z zabawek radość super widoczna i pieluch nie trzeba.
Czasem też coś dostaje po dzieciach od sąsiadki, zawsze to coś. Sama oddaje siostrze... Fajnie jak się tak uda.
Wiedźmin ty to i płci nie znasz, dodatkowe utrudnienie w wyprawce. Kiedy połówkowe?
 
U mnie 16 tydz. Tez się mieszcze w spodnie. Ale dresowe. Dzinsy pewnie bym dopiela ale nie lubie jak mam ciasno. Wole ciazowe i w takich chodze. A w ogole to zaluje ze sprzedalam te poprzednie... Teraz na ciuchach uzywane kupuje bo szkoda mi na nowe. TZn nowe tez mam takie na wyjscie. A w ogole to kiepski wybor. Dobrego dnia dziewczyny. Piszcie jak zdrówko czy wam sie poprawilo. Mnie wczoraj tez rozlozylo. Dzis juz lepiej tylko ledzwie bolą...
Nelja jak masz okazje to spij, ha przy mojej czterolatce nie mialam tego przywileju😉
Mąż za kawalera kupil z musu podczas urlop w Norwegii dresy, a dokladnie spodnie. Z corka w ciazy od 7 miesiaca w nich bylo mi najwygodniej. W niedziele robil porzadki w szafie, patrzy na te dresy I mowi " moze sie jeszcze przydacie żonie " :) usmialam sie.
Co do dzieciecych to ja dostalam ich mase. Czesc wydalam czeac jeszcze trzymam. Licze, ze bedzie jeszcze jedno I pocichu licze na dziewczynke a maz na chlopca ;) a powaznie to aby zdrowe bylo :) i żeby w ogole bylo :)
Zaczelam sie urzadzac w nowym domu z wieksza checia... tesciowa mowi, ze to dobry znak :)
 
No tak jak pomyśle ile ja ciuchow wyrzucilam lub oddalam ,teraz te dziecięce muszę od nowa zbierac a miałam cale worki.
Mam to samo.. Tym bardziej ze mozliwa dziewczynka, ale sie nie martwie, bo zawsze dziwnym trafem ktos probuje sie pozbyc a ja chetnie przyjme😉. Juz troche kupiłam bo nie moglam sie oprzec, tyle ze kolorki wybieram uniwersalne w razie w.
 
Mąż za kawalera kupil z musu podczas urlop w Norwegii dresy, a dokladnie spodnie. Z corka w ciazy od 7 miesiaca w nich bylo mi najwygodniej. W niedziele robil porzadki w szafie, patrzy na te dresy I mowi " moze sie jeszcze przydacie żonie " :) usmialam sie.
Co do dzieciecych to ja dostalam ich mase. Czesc wydalam czeac jeszcze trzymam. Licze, ze bedzie jeszcze jedno I pocichu licze na dziewczynke a maz na chlopca ;) a powaznie to aby zdrowe bylo :) i żeby w ogole bylo :)
Zaczelam sie urzadzac w nowym domu z wieksza checia... tesciowa mowi, ze to dobry znak :)
Jasne ze plec jest najmniej wazna, bo przeciez kochamy nasze dzieciaki jakie by nie były. Fajnie ze mąz też czeka😁 nawet do spodni gada. Super🤗
 
Z tą płcią to czasem tak dziwnie, marzy się o chłopcu czy dziewczynce a jak nie wyjdzie to niby żal a tak naprawdę to człowiek by za żadne skarby dzieciątka nie zamienił, żeby to była 5 dziewczynka czy 5 chłopak to taki nasz, najcudowniejszy, najukochańszy, niezastąpiony... I wyjątkowy.
 
reklama
Z tą płcią to czasem tak dziwnie, marzy się o chłopcu czy dziewczynce a jak nie wyjdzie to niby żal a tak naprawdę to człowiek by za żadne skarby dzieciątka nie zamienił, żeby to była 5 dziewczynka czy 5 chłopak to taki nasz, najcudowniejszy, najukochańszy, niezastąpiony... I wyjątkowy.
Oj tak masz rację. Idę w środę odebrać wynik amniopunkcji , który wyszedł prawidłowo i dowiem się czy będzie bułeczka czy paróweczka 😁
 
Do góry