reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzieci mają wyobraźnię i mniej przykrych doświadczeń, niż my, i to im daje moc!

U nas piękny weekend, 19 stopni dziś było, faktycznie korzystaliśmy i po lesie z małą sporo pochodziliśmy i tak weekend nam szybko zleciał, zbyt szybko.
U Was też tak cieplutko było?🥰
u mnie 10 stopni a wieczor bylo cieplej niz po poludniu
 
Ja w 27 tydzien zaczynam.Nie chce by było ciepło,szybko się mecze.tez nie inwestowalam w ciuchy ciazowe bo potem nie ma komu w nich chodzić.Pasuje mi to zakryc kurtka a pod bluza rozpiety rozporek do polowy :)Brzuch mnie zaczyna męczyć,a to jeszcze z 3miesiace.Szkoda ze ciąża nie trwa polowe krócej.
 
Dzień dobry kochane!
U nas jak na Anglię zapowiada się całkiem ciepły tydzień. Nawet do 21 st 🙂 Dziś 16. Ale od Wielkanocnego poniedziałku ma .... padać śnieg! 😳😉
Ja w 27 tydzien zaczynam.Nie chce by było ciepło,szybko się mecze.tez nie inwestowalam w ciuchy ciazowe bo potem nie ma komu w nich chodzić.Pasuje mi to zakryc kurtka a pod bluza rozpiety rozporek do polowy :)Brzuch mnie zaczyna męczyć,a to jeszcze z 3miesiace.Szkoda ze ciąża nie trwa polowe krócej.
Kochana ale masz fajnie , ze mieścisz się w nie ciążowe ciuchy , mimo rozpiętego rozporka :) Ja w ciąży bym nie dała rady założyć normalnych spodni, bo bym ich nawet na nogi nie naciągnęła 🙄😉
Udanego dnia 🙂
 
Ja w 27 tydzien zaczynam.Nie chce by było ciepło,szybko się mecze.tez nie inwestowalam w ciuchy ciazowe bo potem nie ma komu w nich chodzić.Pasuje mi to zakryc kurtka a pod bluza rozpiety rozporek do polowy :)Brzuch mnie zaczyna męczyć,a to jeszcze z 3miesiace.Szkoda ze ciąża nie trwa polowe krócej.
Hehe ja też nie chcę, żeby przyszły upały. Wahałam się , ale w sumie kupiłam po taniości na Vinted kilka ciążowych ciuszków 🙂
 
Ja w 27 tydzien zaczynam.Nie chce by było ciepło,szybko się mecze.tez nie inwestowalam w ciuchy ciazowe bo potem nie ma komu w nich chodzić.Pasuje mi to zakryc kurtka a pod bluza rozpiety rozporek do polowy :)Brzuch mnie zaczyna męczyć,a to jeszcze z 3miesiace.Szkoda ze ciąża nie trwa polowe krócej.
U mnie 16 tydz. Tez się mieszcze w spodnie. Ale dresowe. Dzinsy pewnie bym dopiela ale nie lubie jak mam ciasno. Wole ciazowe i w takich chodze. A w ogole to zaluje ze sprzedalam te poprzednie... Teraz na ciuchach uzywane kupuje bo szkoda mi na nowe. TZn nowe tez mam takie na wyjscie. A w ogole to kiepski wybor. Dobrego dnia dziewczyny. Piszcie jak zdrówko czy wam sie poprawilo. Mnie wczoraj tez rozlozylo. Dzis juz lepiej tylko ledzwie bolą...
Nelja jak masz okazje to spij, ha przy mojej czterolatce nie mialam tego przywileju😉
 
U mnie 16 tydz. Tez się mieszcze w spodnie. Ale dresowe. Dzinsy pewnie bym dopiela ale nie lubie jak mam ciasno. Wole ciazowe i w takich chodze. A w ogole to zaluje ze sprzedalam te poprzednie... Teraz na ciuchach uzywane kupuje bo szkoda mi na nowe. TZn nowe tez mam takie na wyjscie. A w ogole to kiepski wybor. Dobrego dnia dziewczyny. Piszcie jak zdrówko czy wam sie poprawilo. Mnie wczoraj tez rozlozylo. Dzis juz lepiej tylko ledzwie bolą...
Nelja jak masz okazje to spij, ha przy mojej czterolatce nie mialam tego przywileju😉
Ja kupiłam ciążowe spodnie w szmateksie po 10zl za sztuke- nie żal było mi ich potem wyrzucić 😉
 
Dziewczyny rzućcie okiem na promocję w hm na necie, często mają ciążowe perełki a ceny jak w ciuch landzie. Ostatnio 2 koszulki za 1.99 tam widziałam, w euro bo IT ale w pl też powinno byc. Pewnie, że to kosztowne normalnie ubrania a mało się używa.
U nas też pięknie i ciepło aż ciężko się ubrać 😂nie przyzwyczajony człowiek.
Też ostatnio było zimno i z kurtek ciepłych w sweterki od razu wskakujemy.
 
reklama
Ja kupiłam ciążowe dżinsy h&m, używane na olx za 20 zł, stan jak nowe🙂 to było na początku 6 miesiąca, wcześniej w domu w legginsach chodziłam, a na dwór w dżinsach sprzed ciąży - dopinałam się, ale to były takie biodrówki i jak siadałam, np. w tramwaju to było mi niewygodnie. Kiedy założyłam te ciążówki, to wydawało się, że są akurat i bałam się, że do końca ciąży z nich "wyrosnę". Ale 8 miesiąc zbliża się ku końcowi, a one wciąż są ok😀 do tego kupiłam w Lidlu ciążową piżamę i to wszystko. Na górę zakładam bluzki, które są już dość porozciągane (za to na teraz są super) z zamiarem, że po ciąży je wyrzucę.

Ja też nie chcę upałów, ale liczę na ciepłe i słoneczne lato 😀
 
Do góry