reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Na lato w jakim kraju? 😂
Napewno zapas bodziaków, skarpetki, parę cienkich pajacyków, jak w Polsce to pewnie i jakis cieplejszy komplecik, bluza, spodenki. Ja w domu to zwykle bodziaki a na wyjście to spodenki i koszulki. Ja nie kupowałam dużo bo zawsze dużo osób u nas odwiedza przynosząc właśnie ubranka i kosmetyki. Do tego pomyślałam, że w lipcu przeceny szkoda kupować z wyprzedzeniem drogo 😂.
Ja mam konto na hm, osobiście polecam, ciągle mają promocje, często coś przecenionego można kupić za grosze i jak się ileś tam wyda to potem wysyłki gratis 😁
Przez te pandemie to cała rodzinę często u nich ubieram. Troszkę większą rozmiarów ka ale można się przyzwyczaić.
 
reklama
Wy bardzo wysocy?
Moja córka też odstawała w przedszkolu ale w drugą stronę, miała rówieśniczkę, której sięgała do łokcia 😬
Teraz są podobnej wysokości ale bez szału, 167.
Leo mi rośnie wzrostowo na 90 c'è tyłu. Ciekawe czy szybko przestanie czy będzie wyższy?
Nie, my raczej przeciętni. Mąż ma 180 cm, ja 167. Młodsza córka ma 166, mój 10-latek też przeciętny, jak na swój wiek. Tylko najmłodszy jest drobniutki (zawsze był w granicach 10 centyla, teraz nawet nie wiem), ale on ma chore nerki, a takie dzieci na ogół wolniej rosną - i dobrze, bo przy szybkim wzroście nerki mogłyby nie wyrobić, więc to chyba taki naturalny mechanizm obronny organizmu😁
 
Na lato w jakim kraju? 😂
Napewno zapas bodziaków, skarpetki, parę cienkich pajacyków, jak w Polsce to pewnie i jakis cieplejszy komplecik, bluza, spodenki. Ja w domu to zwykle bodziaki a na wyjście to spodenki i koszulki. Ja nie kupowałam dużo bo zawsze dużo osób u nas odwiedza przynosząc właśnie ubranka i kosmetyki. Do tego pomyślałam, że w lipcu przeceny szkoda kupować z wyprzedzeniem drogo 😂.
Ja mam konto na hm, osobiście polecam, ciągle mają promocje, często coś przecenionego można kupić za grosze i jak się ileś tam wyda to potem wysyłki gratis 😁
Przez te pandemie to cała rodzinę często u nich ubieram. Troszkę większą rozmiarów ka ale można się przyzwyczaić.
O dzięki za podpowiedź z hm. My nie mamy nikogo więc nic nie dostaniemy w prezencie .
 
Ja też czekam na wieści od Kawoszki😀

Jejku, jak ten czas leci. Pamiętam, jak Kwiatek czekała na "magiczne" 37+0. Teraz jej córeczka ma już ponad miesiąc, a ja czekam na 37+0. Co prawda nie mam szwu ani pessara, ale i tak im bliżej tego czasu tym bardziej czekam. Dziś 33+6, więc jeszcze trzy tygodnie i jeden dzień 😀a potem to już byle do porodu... Chociaż z drugiej strony aż tak bardzo mi się nie spieszy. Narazie dobrze mi tak jak jest, Mała w brzuszku kopie, a ja mogę jeszcze trochę poleniuchować😀

Dziś włączam ostatnią pralkę rzeczy Malutkiej. Wyjęłam już też z góry torbę, ale narazie stoi pusta, chociaż skoro już stoi, to może coś tam zacznę do niej wkładać...

A co do siatek centylowych, to moja najstarsza córka będąc w przedszkolu wyskoczyła powyżej skali, ale nie z wagą, tylko ze wzrostem. I długo powyżej skali się trzymała. Teraz, w wieku 20 lat ma 176 cm więc jest wysoka, ale nie jakoś za bardzo, ale długi czas była najwyższa w grupie/klasie 🙂
@agda, to jak Ty już w 34 tygodniu jesteś, to do 37 zleci Ci bardzo szybko😍💪😘, ja w 34 zaczęłam się poruszać, kupować rzecey fla małej i w ogóle o niej myśleć. Fajny czas teraz masz🥰,

@Kawoszka81, jak tam sytuacja? Dzidzia jest już na świecie?
 
O dzięki za podpowiedź z hm. My nie mamy nikogo więc nic nie dostaniemy w prezencie .

Kochana ja też tu rodziny nie mam ale mieszkam w małej wsi, dzieci rodzi się bardzo mało i dużo ludzi przychodzi powitać nowego mieszkańca. Do tego mąż taka złota rączka we wsi więc tym bardziej.z pierwszym dzieckiem byłam w totalnym szoku jak mi się pół wsi zwaliło 😂

Myślę, że kawoszka po cc dlatego nie pisze, czekamy na fotkę Izy i relacje 👍
Następne maleństwo Agda w maju?
 
reklama
Kochana ja też tu rodziny nie mam ale mieszkam w małej wsi, dzieci rodzi się bardzo mało i dużo ludzi przychodzi powitać nowego mieszkańca. Do tego mąż taka złota rączka we wsi więc tym bardziej.z pierwszym dzieckiem byłam w totalnym szoku jak mi się pół wsi zwaliło 😂

Myślę, że kawoszka po cc dlatego nie pisze, czekamy na fotkę Izy i relacje 👍
Następne maleństwo Agda w maju?
Tak, termin mam na 7.05😀 chciałabym urodzić ciut przez tym terminem, ale nie dużo, tak po majówce😁a jak będzie - zobaczymy...
 
Do góry