reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
9600 i 3.5 miesiąca? Nie pomyliłaś się gdzieś? 😂
Moj łobuz w lipcu skończy 3 latka i dobija do 15 kg... Musze zmierzyć, pewnie z 98 -99cm ma. A wczoraj był takim okruszkiem 🙈
Strasznie szybko wyrósł...
9600? Wow! Kawał chłopa 😃
Mój za dwa dni skończy 4 miesiące i ważył tydzień temu na szczepieniu 6200 😅
Nie podwoił jeszcze masy urodzeniowej.
 
9600 i 3.5 miesiąca? Nie pomyliłaś się gdzieś? 😂
Moj łobuz w lipcu skończy 3 latka i dobija do 15 kg... Musze zmierzyć, pewnie z 98 -99cm ma. A wczoraj był takim okruszkiem 🙈
Strasznie szybko wyrósł...
Sama jestem w szoku, ubranka już musiałam zamówić na 80. Ignaś osiągnął wymiary jakie mój najstarszy miał ok 10 mca kiedy zaczynał chodzić 😂
@Mamsko zacna waga.😳 Mój syn ważył niewiele ponad 7 kg kiedy miał 3 miesiące. Do drobnych nie należał i do dziś drobinką nie jest ale Twój to naprawdę chłop.😊Kręgosłup Ci jeszcze od dźwignia nie wysiadł?🤪
Noszę go tylko tyle ile konieczne do przeniesienia - bawimy się na macie albo na łóżku i jakoś daję radę😊 o długich przechadzkach po domu z małym na ręku nie ma mowy😉
 
Hej dziewczyny 😊
To co czekamy dzisiaj, aż kawoszka81 uraczy nas swoją córeczką🤗
A propo masy dzieciaczków, to szwagierki synek jak mial skonczone 3 miesiace to juz 8,2 kg.
Jak widać nie jest to takie rzadkie przypadki😀 ważne ze zdrowe.
Chyba nie za częsty raczej, bo aż z ciekawości zajrzałam do siatki centylowej chłopców. Ignaś rozwalił skalę😜ale najważniejsze, że zdrowy.
 
reklama
Do góry