reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wiecie co ja to jestem ze wszystkim daleko w polu. 20 tydzień a ja niby zrobiłam listę co mam kupić, ale nie wiem do końca czego potrzebuje taki maluch latem w sensie ubranka. I ile tego muszę kupić w sztukach. Łóżeczko dostawne (maleńka sypialnia) czy od razu zwykłe jaki wózek ah....no i wczoraj zaczęłam czytać o szczepieniach i stwierdziłam , że jestem zielona jak brokuł. Dobrze , że Wy tu jesteście i cos mi podpowiecie🙏
Ja postępowanie swoje będę dublowac.Czyli wyprawia taka sama jak jak dla poprzednich.Doprawdy trzeba na nowo po kupować ale najlepiej zdać na doświadczenie.
 
Takie coś znalazłam
 

Załączniki

  • Screenshot_20210306_210620_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20210306_210620_com.facebook.katana.jpg
    174,8 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Mamy zielone światło. Nie wiadomo z którego jajnika będzie owu, bo na dwóch duże pęcherzyki o podobnych wymiarach 😱😂😂😂, endometrium 0,60, wszystko ładnie. Na macicy będzie się tworzył mięśniak ale to w miejscu nie związanym z ciążą więc obserwujemy.
W razie pozytywnego testu, clexane i oczywiście metforminy nie odstawiamy. Cały czas acard 75.
 
Do góry