reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mamy zielone światło. Nie wiadomo z którego jajnika będzie owu, bo na dwóch duże pęcherzyki o podobnych wymiarach 😱😂😂😂, endometrium 0,60, wszystko ładnie. Na macicy będzie się tworzył mięśniak ale to w miejscu nie związanym z ciążą więc obserwujemy.
W razie pozytywnego testu, clexane i oczywiście metforminy nie odstawiamy. Cały czas acard 75.
To trzymam kciuki, żeby się udało w pierwszym cyklu👍a może będą bliźniaki???
 
reklama
Mamy zielone światło. Nie wiadomo z którego jajnika będzie owu, bo na dwóch duże pęcherzyki o podobnych wymiarach 😱😂😂😂, endometrium 0,60, wszystko ładnie. Na macicy będzie się tworzył mięśniak ale to w miejscu nie związanym z ciążą więc obserwujemy.
W razie pozytywnego testu, clexane i oczywiście metforminy nie odstawiamy. Cały czas acard 75.
Jupiii! To pięknie! Zycze żeby udało się jak najszybciej, najlepiej od razu - już się naczekalaś wystarczająco ! Powodzenia ! 🙂🌸
Ojej kolejny pracownik miesiąca się zspowiada😍
To my tu już kciuki zaciskamy mocnooo... 👍
Z przyjemnością przekaże tytuł dalej 😉🙂
 
Nadrobiłam zaległości, 2 dni mnie nie wpuszczalo na forum [emoji848] z tą wagą waszych maluchów to mnie dobiłyście, pewno duże się urodziły. Moja kruszynka ma 3 msc waży 4900. Prawie nic nie przybrała za 2 tyg. Mleka w cycach jest a ona 5 min i się już uśmiecha i nie chce więcej. Na razie mam czesto ja przystawiać i kontrola . Zestresowałam się , @kwiatek już wiem co czułaś [emoji847]
Ja szczepie na wszystko. Szczepionka 5w1, rotawirusy + pneumokoki płatne Prevenar 13 już mamy podaną pierwszą dawkę. Jeszcze meningocoki zostały. Moja pediatra twierdzi że szczepionka na pneumokoki darmowa powoduję dużo odczynów poszczepiennych i że swojego dziecka by tym nie zaszczepiła. Dlatego kupiłam tą 13walentną. Wszystkie są drogie, ale boję się tych chorób, wolę szczepić. Na razie znosi dobrze.
Dziewczyny ja nakupilam dużo ślicznych ubranek a prawda jest taka że ubieram tak jak pisała Arona. W domu spiochy, bodziaki, do spania są takie fajne półśpiochy, wygodne do zmiany pieluchy, mięciutko i wygodnie. A sukieneczki, dżinsiki , bluzy to na wyjście lub do zdjęć bo tak mało się wychodzi z dzieckiem teraz w odwiedziny .
Ja kupowałam też używane ciuszki, stan idealny, bo czasami ubierzesz np 1x sukienkę i już wyrośnie.
Trzymam kciuki za starające się mamusie i wypatruję wiadomości od Kawoszki [emoji8][emoji8]
 
Już były bliźniaki 😓
Przykro mi... Też mam dwa Aniołki, tyle, że nie bliźniaki...
Ale to przecież nie znaczy, że nie mogą być znów. Dwa ziemskie szczęścia 🙂🙂
Jedno czy dwoje... najważniejsze, żeby zdrowe.
No i trzymam kciuki za udany pierwszy cykl👍
I za baaardzo przyjemne starania🤩
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry