reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Będziecie szczepić na pneumokoki lub tam inne takie dodatkowe?
Wiecie co ja to jestem ze wszystkim daleko w polu. 20 tydzień a ja niby zrobiłam listę co mam kupić, ale nie wiem do końca czego potrzebuje taki maluch latem w sensie ubranka. I ile tego muszę kupić w sztukach. Łóżeczko dostawne (maleńka sypialnia) czy od razu zwykłe jaki wózek ah....no i wczoraj zaczęłam czytać o szczepieniach i stwierdziłam , że jestem zielona jak brokuł. Dobrze , że Wy tu jesteście i cos mi podpowiecie🙏
 
reklama
Hej dziewczyny 😊
To co czekamy dzisiaj, aż kawoszka81 uraczy nas swoją córeczką🤗
A propo masy dzieciaczków, to szwagierki synek jak mial skonczone 3 miesiace to juz 8,2 kg.
Jak widać nie jest to takie rzadkie przypadki😀 ważne ze zdrowe.
Ja też czekam na wieści od Kawoszki😀

Jejku, jak ten czas leci. Pamiętam, jak Kwiatek czekała na "magiczne" 37+0. Teraz jej córeczka ma już ponad miesiąc, a ja czekam na 37+0. Co prawda nie mam szwu ani pessara, ale i tak im bliżej tego czasu tym bardziej czekam. Dziś 33+6, więc jeszcze trzy tygodnie i jeden dzień 😀a potem to już byle do porodu... Chociaż z drugiej strony aż tak bardzo mi się nie spieszy. Narazie dobrze mi tak jak jest, Mała w brzuszku kopie, a ja mogę jeszcze trochę poleniuchować😀

Dziś włączam ostatnią pralkę rzeczy Malutkiej. Wyjęłam już też z góry torbę, ale narazie stoi pusta, chociaż skoro już stoi, to może coś tam zacznę do niej wkładać...

A co do siatek centylowych, to moja najstarsza córka będąc w przedszkolu wyskoczyła powyżej skali, ale nie z wagą, tylko ze wzrostem. I długo powyżej skali się trzymała. Teraz, w wieku 20 lat ma 176 cm więc jest wysoka, ale nie jakoś za bardzo, ale długi czas była najwyższa w grupie/klasie 🙂
 
Nelja codzien to lepiej, super 👍
Kawoszka czekamy i tupiemy z niecierpliwością😬
Co do szczepień, menigokoki u nas są nieobowiązkowe ale gratis, zaszczepiłam bo jakoś często są przypadki....
Rota wirusy też gratis ale nam nie polecali ze względu na operacje na przewodzie pokarmowym.
To nie nie zmartwiło bo
starsi też nie szczepieni ale nigdy nas to nie u męczyło, mimo, iż bywało w ich grupach.
Wiedźmin jak samopoczucie?
 
Ja też czekam na wieści od Kawoszki😀

Jejku, jak ten czas leci. Pamiętam, jak Kwiatek czekała na "magiczne" 37+0. Teraz jej córeczka ma już ponad miesiąc, a ja czekam na 37+0. Co prawda nie mam szwu ani pessara, ale i tak im bliżej tego czasu tym bardziej czekam. Dziś 33+6, więc jeszcze trzy tygodnie i jeden dzień 😀a potem to już byle do porodu... Chociaż z drugiej strony aż tak bardzo mi się nie spieszy. Narazie dobrze mi tak jak jest, Mała w brzuszku kopie, a ja mogę jeszcze trochę poleniuchować😀

Dziś włączam ostatnią pralkę rzeczy Malutkiej. Wyjęłam już też z góry torbę, ale narazie stoi pusta, chociaż skoro już stoi, to może coś tam zacznę do niej wkładać...

A co do siatek centylowych, to moja najstarsza córka będąc w przedszkolu wyskoczyła powyżej skali, ale nie z wagą, tylko ze wzrostem. I długo powyżej skali się trzymała. Teraz, w wieku 20 lat ma 176 cm więc jest wysoka, ale nie jakoś za bardzo, ale długi czas była najwyższa w grupie/klasie 🙂

Wy bardzo wysocy?
Moja córka też odstawała w przedszkolu ale w drugą stronę, miała rówieśniczkę, której sięgała do łokcia 😬
Teraz są podobnej wysokości ale bez szału, 167.
Leo mi rośnie wzrostowo na 90 c'è tyłu. Ciekawe czy szybko przestanie czy będzie wyższy?
 
Wiecie co ja to jestem ze wszystkim daleko w polu. 20 tydzień a ja niby zrobiłam listę co mam kupić, ale nie wiem do końca czego potrzebuje taki maluch latem w sensie ubranka. I ile tego muszę kupić w sztukach. Łóżeczko dostawne (maleńka sypialnia) czy od razu zwykłe jaki wózek ah....no i wczoraj zaczęłam czytać o szczepieniach i stwierdziłam , że jestem zielona jak brokuł. Dobrze , że Wy tu jesteście i cos mi podpowiecie🙏
O to i tak dobrze Ja 22 tydzien i navet nie mysle co trzeba kupic Caly czas myśle ze jeszcze może się stać wiec jeszcze poczekam .Tylko ze w obecnej sytuacji jak trzeba będzie wszystko na necie zamawiać to już nie będzie ta sama radość co na żywo oglądanie i wybieranie 😉😜
 
reklama
Do góry