reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

My kiedys swietowalismy we 2 , potem 3 , potem 4 teraz 5 plus kot !
Daleko rodzina to sobie sami powiekszylismy 😂
Ja infekcji nie mialam ale od gina antybiotyk oslonowo po amniopunkcji. Nie martw sie sa antybiotyki , ktore w ciazy mozna mysle, ze lekarz wie co robi.
Dzięki zjadłam pierwsza dawkę ,i oby dziecku nic nie było 😂👍
 
reklama
Dziewczyny czy wam też w ciąży przestala smakować kawa? Mi się to pierwszy raz zdarzyło. Tak lubię, a teraz śmierdzi i bardzo gorzka. Jade tylko na zwykłej rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, bo innej nie przełknę. A ciśnienie niskie więc muszę sie jakoś ratować. Chyba że znacie inne sposoby....
Ja w ciąży przestałam pić kawę. Zaczęłam pić inkę :).
 
Mi w pierwszym i drugim trymestrze kawa nie smakowała w ogóle - ani z ekspresu, ani inka (choć lubię je obie). Teraz Inkę już mogę pić, zwykła kawa też mi smakuje, ale unikam, bo tak jak nigdy kawa na mnie nie działała, tak teraz nawet po filiżance spać nie mogę... Więc zadowalam się łykiem od męża😉
 
Dziewczyny pomozcie
Właśnie wracam od lekarza u mnie lekarz rodzinny i zapisał mi antybiotyk na infekcje w moczu wynik pozytywny tyle wiem .Ale może na razie wystarczy wziasc furagine .Sprawdziłam na ulotce i w 2 trymestrze można brać
Ten antybiotyk to penicylina może któraś z was miała infekcje i wie co robic
Jeśli przepisał antybiotyk to raczej wie co robi, bałabym się jakiekolwiek infekcji i wolałabym wziąć.
 
Dziewczyny czy wam też w ciąży przestala smakować kawa? Mi się to pierwszy raz zdarzyło. Tak lubię, a teraz śmierdzi i bardzo gorzka. Jade tylko na zwykłej rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, bo innej nie przełknę. A ciśnienie niskie więc muszę sie jakoś ratować. Chyba że znacie inne sposoby....
Ja w dwóch ciążach do 6 msc przestałam pić kawę
 
Dziewczyny czy wam też w ciąży przestala smakować kawa? Mi się to pierwszy raz zdarzyło. Tak lubię, a teraz śmierdzi i bardzo gorzka. Jade tylko na zwykłej rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, bo innej nie przełknę. A ciśnienie niskie więc muszę sie jakoś ratować. Chyba że znacie inne sposoby....
Ja tak miałam w 1 trymestrze , że mnie odrzucało od kawy, a piłam tylko kawę sypaną. Teraz przestawiłam się na kawę z ekspresu i tylko czarną 🙂.
 
Dziewczyny pomozcie
Właśnie wracam od lekarza u mnie lekarz rodzinny i zapisał mi antybiotyk na infekcje w moczu wynik pozytywny tyle wiem .Ale może na razie wystarczy wziasc furagine .Sprawdziłam na ulotce i w 2 trymestrze można brać
Ten antybiotyk to penicylina może któraś z was miała infekcje i wie co robic
Ja miałam całkiem niedawno infekcję leukocyty i bardzo liczne bakterie w moczu i ginekolog przepisał mi 2 saszetki do przyjęcia w odstępie tygodnia i to był munoral. Po drugiej saszetce miałam zrobić ponowne badania moczu i jest ok. Mam zapobiegawczo pić sok z żurawiny albo jeść żurawinę , bo mam jakieś nieliczne bakterie.
 
reklama
Dziewczyny dziś kawoszka81 jechala do szpitala.
Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie ✊✊✊🤗
A no jechała i dojechała. Cc raczej jutro będzie. Test na covid negatywny. Leżę już w łóżeczku. Lekarz kazał mi być na czczo. W końcu zjadłam obiad bo ile będę głodować. Nikt nic nie wie czarna magia. 🤪.
Jestem po badaniu krwi i ktg. Mojego gina nie ma pewnie prywatnie przyjmuje 😜.
Jestem na patologii z dwiema pacjentkami. Jedna przyszła ze mną z izby. 35tc rozwarcie, cukrzyca, nadciśnienie. Druga nie pytam ale 40+ ciąża skomplikowana. Dziecko ma jelito na wierzchu, problemy kardiologiczne. Dwa szpitale podjęły się w Polsce tego pododu. Będzie miała cc a mały dwie operacje. Potrzebują 3 zespoły.
No i właśnie dlatego tutaj chciałam rodzić. Nie ze względu na mnie ale jakby coś z dzieckiem było nie tak.
Była u nas dziewczyna wczoraj w nocy miała cc. Już chodzi mówi że wszyscy pomagają przy karmieniu. Przewijanie też jie ma problemu jeżeli pacjentka jest po cc.
Będę Was informować.
Aaa i jak dziecko rodzi się przez cc to na salu robią zdjęcie moim telefonem jak jest świeżo wyjęte. Super bo tego by mi brakowało.
Odezwę się jeszcze.
 
Do góry