reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nelja no coraz bardziej zasluzony tytul 🏆ah juz sie nie moge doczekac az napiszesz po pierwszym usg super wiesci 😍
Kawoszka trzymamy kciuki!
Z tymi szczepieniami to chyba chodzi o to, ze astry sie boja i rezygnuja wiec latwiej a te dla starszych pewnie zalezy od regionu jak szybko ida. Warto sie zorientowac czy nie robia list na ostatni moment, jak zostaja dawki dzwonia z listy na juz....
 
No dziś ta Twoja kreseczka jeszcze piękniejsza 🤗 a jak samopoczucie jakieś objawy się zaczęły?
Ja z tych bezobjawowych niestety. Nigdy nic więcej poza delikatnymi mdlosciami czy lekkim bólem piersi mi nie było . Wolałabym mieć jakieś bardziej spektakularne dolegliwości, bo myśle, ze by mnie to uspokajało.
Ja dalej nie wiem, czy jeszcze próbować :p ? Oczywiście jeszcze i tak muszę czekać, bo po poronieniu nie miałam jeszcze @. Kiedyś po poronieniu po pierwszej @ zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córę :)
Ja tez po poronieniu , zaraz przy pierwszej próbie zachodziłam w ciąże, oprócz tego poronienia rok temu. Wtedy nam się nie udawało aż w końcu odpuściliśmy . Do teraz ;)
Próbuj - jeśli chcesz dzieciątko , żeby nie było za późno . Choć doskonale wiem, ze to trudna decyzja i głowa pęka od wszystkich za i przeciw.
@Nelja Gratuluje I trzymam kciuki :) rosnijcie zdrowo :)
U mnie @ sie rozkrecila,więc w tym miesiącu nie zostalismy wylosowani, zeby ponownie zostac obdarowani dzidzia (jak to mowi corcia) ;) troche smutno :) ale cóż kolejne faze plodne przypada w wielkanoc moze sie uda wtedy :)
Jeszcze raz wszystkim dziewczyna, ktorym udalo sie w marcu gratuluje :) trzymam kciuki I zycze duzo zdrowka :)
Za te ktore nadal sie staraja trzymam kciuki :)
Za rodzace tez trzymam kciuki zeby poszlo szybko I bez komplikacji :)
Dziekuje choć jeszcze bardzo na chłodno do całej sytuacji podchodzę . Trzymam kciuki zeby Twój następny cykl byl tym szczęśliwym 🙂
Dziewczyny czy Wy juz przygotowujecie sie do wielkanocy ?
Ja jakos tego nie czuje
Z córka robimy ozdoby wielkanocne i listę wypieków , które zamierzamy popełnić na Wielkanoc ;) My obchodzimy , może nie jakoś hucznie ale zdecydowanie świętujemy Wielkanoc. Bardzo lubię ten czas , mnie przyniósł zajączek 😉
Nelja no coraz bardziej zasluzony tytul 🏆ah juz sie nie moge doczekac az napiszesz po pierwszym usg super wiesci 😍
Baaardzo bym chciała móc przylecieć do Was z dobrymi wieściami 🙂oby, oby 🙂

@Kawoszka81 a Ty nie miałaś być w szpitalu ? 😉🙂
 
Dziewczyny czy Wy juz przygotowujecie sie do wielkanocy ?
Ja jakos tego nie czuje
Nic, kompletnie nic. Ja bardziej czekam na maj. Moi rodzice w sobotę idąna pierwsze szczepienie, wiec jest szansa, ze w maju przylecą. Wielkanoc spedzamy we 3..., fajnie, ze choć we 3 i tyle❤🥰.

Czekam na fobre wiesci o nowych dzidziach- ciążach, czy to jeszcze w marcu, czy to w kwietniu, a nawet w maju❤.
 
Dziewczyny czy wam też w ciąży przestala smakować kawa? Mi się to pierwszy raz zdarzyło. Tak lubię, a teraz śmierdzi i bardzo gorzka. Jade tylko na zwykłej rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, bo innej nie przełknę. A ciśnienie niskie więc muszę sie jakoś ratować. Chyba że znacie inne sposoby....
Jaaa! Wyczuwalam jak na sasiedniej ulicy sasiadka robila i wymiotowalam! Obok baru nie przechodzilam. Wszystkie 3 ciaze do 4 mca tak.
Tez cisnienie niskie wiec kurde spalam na stojaco😂
Mozesz probowac ginseng moze 🤔
Rozumiem twoj bol ja bez kawy zyc nie moge, bole glowy i sennosc zyc nie daja.
 
Dziewczyny czy wam też w ciąży przestala smakować kawa? Mi się to pierwszy raz zdarzyło. Tak lubię, a teraz śmierdzi i bardzo gorzka. Jade tylko na zwykłej rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, bo innej nie przełknę. A ciśnienie niskie więc muszę sie jakoś ratować. Chyba że znacie inne sposoby....
W 3cim trymestrze przestalam pic, ale jak urodzilam,.to znowu mi bardzo smakuje😘😜🤪
 
Dziewczyny pomozcie
Właśnie wracam od lekarza u mnie lekarz rodzinny i zapisał mi antybiotyk na infekcje w moczu wynik pozytywny tyle wiem .Ale może na razie wystarczy wziasc furagine .Sprawdziłam na ulotce i w 2 trymestrze można brać
Ten antybiotyk to penicylina może któraś z was miała infekcje i wie co robic
 
reklama
Nic, kompletnie nic. Ja bardziej czekam na maj. Moi rodzice w sobotę idąna pierwsze szczepienie, wiec jest szansa, ze w maju przylecą. Wielkanoc spedzamy we 3..., fajnie, ze choć we 3 i tyle❤🥰.

Czekam na fobre wiesci o nowych dzidziach- ciążach, czy to jeszcze w marcu, czy to w kwietniu, a nawet w maju❤.
My kiedys swietowalismy we 2 , potem 3 , potem 4 teraz 5 plus kot !
Daleko rodzina to sobie sami powiekszylismy 😂
Dziewczyny pomozcie
Właśnie wracam od lekarza u mnie lekarz rodzinny i zapisał mi antybiotyk na infekcje w moczu wynik pozytywny tyle wiem .Ale może na razie wystarczy wziasc furagine .Sprawdziłam na ulotce i w 2 trymestrze można brać
Ten antybiotyk to penicylina może któraś z was miała infekcje i wie co robic
Ja infekcji nie mialam ale od gina antybiotyk oslonowo po amniopunkcji. Nie martw sie sa antybiotyki , ktore w ciazy mozna mysle, ze lekarz wie co robi.
 
Do góry