reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja bym nie poszła na 18 nastke, po co ryzykować i dziwne ze nie przeniosą na inny termin większej imprezy.
Dokładnie...moje biedne dziecię skończyło 18 lat w lutym... miał mieć imprezę w lokalu...trzeba było przenieść... przenieśliśmy na kwiecień - i też dupa...latem chyba zaprosimy do ogródka na grilla [emoji45]
Ale cierpliwie czeka.
I nie przyjmuje zaproszeń od kolegów i koleżanek - a takowe się zdarzają.
 
reklama
Hey.Co uwazacie o obecnej sytuacji covid?Dziś slyszslam ze niemowlaki tez chorują.Boje się ze cos sie przyplata z szpitala.
Dziś byłam z córka w poradni psychologicznej na testy na dysortografie to musiałam wyjść na czas badan z poradni jechać do domu i po 1,5h wracać.Bo takie są zaostrzenia.
W TV straza ze mlodzi umieraja a szczepić nas nie chcą.
Co ma być to będzie, nie wiem czy jest sens przejmować się tym na co wpływu nie mamy. Teraz jest covid, potem co innego wynajdą o tak w kółko
 
Dziewczyny z tymi szczepieniami coś rusza, ciocia babcie wzięła na szczepienie i ja zapisali za miesiąc na astrę ( jest po 60 więc powinna czekać na inną szczepionkę ale to farmaceutka i od początku astrę ceni) od kwietnia jonson ruszy też dla młodych..
Ja tak niecierpliwie czekam na ogarnięcie tego covida i jakąś normalność w końcu 🙄
Dzień dobry dziś!
Jak tam z plamieniami nasz pracownik miesiąca?
 
Z tymi szczepieniami to bardzo dziwna sprawa. Bo moja mama ma 75 lat a wciąż nie może zapisać się na szczepienie. W lutym jej nawet powiedzieli, ze nie maja szczepionek i zarejestrowali ja na kwiecień 2022! Dziś idzie do przychodni i mam nadzieje, ze coś załatwi. Nie wiem o co tam chodzi. Kiedys mieszkała z nami w uk i tu tez ma kartotekę, w związku z czym chcieli ja szczepić już na początku lutego. Niestety była już w pl. Dziwna sprawa, bo młodsi są już szczepieni przecież.
A pracownik miesiąca jeszcze troszkę plami. Nie dużo , wczoraj ze 2-3 razy coś tam zauważyłam i dziś rano coś tam tez ale test ciemniejszy 🙂
EF3D57FE-DAC1-4B03-8EDC-A4EE48B2A4AC.jpeg
 
Z tymi szczepieniami to bardzo dziwna sprawa. Bo moja mama ma 75 lat a wciąż nie może zapisać się na szczepienie. W lutym jej nawet powiedzieli, ze nie maja szczepionek i zarejestrowali ja na kwiecień 2022! Dziś idzie do przychodni i mam nadzieje, ze coś załatwi. Nie wiem o co tam chodzi. Kiedys mieszkała z nami w uk i tu tez ma kartotekę, w związku z czym chcieli ja szczepić już na początku lutego. Niestety była już w pl. Dziwna sprawa, bo młodsi są już szczepieni przecież.
A pracownik miesiąca jeszcze troszkę plami. Nie dużo , wczoraj ze 2-3 razy coś tam zauważyłam i dziś rano coś tam tez ale test ciemniejszy 🙂
Zobacz załącznik 1251776
Eno kochana pięknie ciemnieje, super!!!!

My zaczęliśmy starania. Wczoraj skończyła się @ i startujemy 😂
 
Kwiatek, a nie dostałaś zastrzyku po poronieniu? Ja straciłam ciążę dużo wcześniej, bo w 11 tc - po łyżeczkowaniu, zanim mnie wypuścili, to dostałam zastrzyk (ja też mam rh-).
Nelja, fajnie by było, gdyby się od razu udało. Ja po poronieniu, o czwarte dziecko starałam się rok - bez skutku... Dopiero jak odpuściłam to wpadka. Teraz też wpadka. Cieszę się, ale fajnie też starać się i zobaczyć efekt za pierwszym razem. Także kciuki wciąż zaciśnięte...
Tak, pierwszy dostałam zaraz po stracie pierwszego dziecka, dokładnie, ale jak poszłam na IP i powiedziałam, że test poeytywny, a ja krwawię trochę, to dali mi ten zastrzyk i po nim przestałam krwawić.
 
Z tymi szczepieniami to bardzo dziwna sprawa. Bo moja mama ma 75 lat a wciąż nie może zapisać się na szczepienie. W lutym jej nawet powiedzieli, ze nie maja szczepionek i zarejestrowali ja na kwiecień 2022! Dziś idzie do przychodni i mam nadzieje, ze coś załatwi. Nie wiem o co tam chodzi. Kiedys mieszkała z nami w uk i tu tez ma kartotekę, w związku z czym chcieli ja szczepić już na początku lutego. Niestety była już w pl. Dziwna sprawa, bo młodsi są już szczepieni przecież.
A pracownik miesiąca jeszcze troszkę plami. Nie dużo , wczoraj ze 2-3 razy coś tam zauważyłam i dziś rano coś tam tez ale test ciemniejszy 🙂
Zobacz załącznik 1251776
No jest wyraźnie ciemniejszy pasek,nawet bez okular to widzę🥰...
 
Z tymi szczepieniami to bardzo dziwna sprawa. Bo moja mama ma 75 lat a wciąż nie może zapisać się na szczepienie. W lutym jej nawet powiedzieli, ze nie maja szczepionek i zarejestrowali ja na kwiecień 2022! Dziś idzie do przychodni i mam nadzieje, ze coś załatwi. Nie wiem o co tam chodzi. Kiedys mieszkała z nami w uk i tu tez ma kartotekę, w związku z czym chcieli ja szczepić już na początku lutego. Niestety była już w pl. Dziwna sprawa, bo młodsi są już szczepieni przecież.
A pracownik miesiąca jeszcze troszkę plami. Nie dużo , wczoraj ze 2-3 razy coś tam zauważyłam i dziś rano coś tam tez ale test ciemniejszy 🙂
Zobacz załącznik 1251776
No dziś ta Twoja kreseczka jeszcze piękniejsza 🤗 a jak samopoczucie jakieś objawy się zaczęły?
Eno kochana pięknie ciemnieje, super!!!!

My zaczęliśmy starania. Wczoraj skończyła się @ i startujemy 😂
W takim razie trzymam kciuki, żeby było za pierwszym razem 😊
 
reklama
Do góry