reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź. Czyli na razie warzywa jednoskładnikowe. Myślicie, że mogę mu kleik ryżowy przez owocami dać?
Mam jeszcze taki problem, że on nie chce pić, kompletnie nic a ostatnio głównie na mm jesteśmy a cycek to do zabawy bardziej ;)

Wiedzmin ja dopiero na połówkowym płeć poznałam a przy 3 dziewczynach w domu napięcie sięgało zenitu ;)
Moja przy cycu też nie chciała pić nic innego
 
reklama
Dziewczyny płaczę że szczęścia. Zdecydowałam się na amniopunkcję mimo tego, że badania prenatalne wyszły bardzo dobrze jak na moje 42 lata i pierwsze dziecko. Właśnie dzwonili z poradni genetycznej , że jest wynik i z maluszkiem wszystko w porządku . Płeć poznam na badaniach połówkowych 31 marca[emoji16].
Cieszę się razem z Tobą [emoji3590]

@Mamsko gratulacje [emoji7] 3 miesięczne maluchy są takie urocze [emoji3059]
 
Dziewczyny gdy rozszerzałyście dietę waszym dzieciom to co podawałyście jako pierwsze i w jakim wieku malucha?
Jaś za tydzień kończy 17tyg/4mies i chciałabym mu już coś podać,bo mocno zagląda jak my jemy.
Starszym dzieciom rozszerzenie diety zaczynałam od kaszki, a dziś wyczytałam że najpierw warzywa,potem owoce i dopiero kaszka [emoji28]. Ogłupieć można od tych zmieniających sie zaleceń [emoji2955]
No i zalecenia teraz są, że po 6 miesiącu...
A jaki to w ogóle drażliwy temat...
Moim chłopakom rozszerzalam dietę po 4 miesiącu i właśnie dodatkiem kaszki do mleka...a później marchewką i jablkiem.
I uwaga... żyją [emoji13]
Bo jak się czyta czasami komentarze to chyba nie powinni...

Martynka ma 3 miesiace z hakiem i też juz patrzy na stół z wielkimi gałami [emoji2]
Jak czeka na butlę to już układa język w rurkę i mnie pogania...a dzisiaj jadłam loda, spojrzała na mnie i bezczelnie ułożyła jezyk w rurkę krzycząc przy tym e, e, e....[emoji1787]
Raczej również nie poczekam do skonczonego 6 miesiąca [emoji12]

Ale wiem jedno - zacznę warzywami...a jeśli owoc to awokado. Sama bardzo rzadko jem...po prostu zapominam podczas zakupów...
Ale Młoda może wcinać.
 
Jesteś zawiedziona?
w sumie to już się nastawiłam na małe stopeczki ale cóż życie wybrało za mnie, ale jak byłam młodziutka to byłam u wróżki i wywróżyła mi 3 ciąże, 1 chłopak, 2 chłopak później bardzo długa przerwa (która trwa już prawie 19 lat) 😊 i ...... powiedziała bliźniaki (dziewczynka i chłopiec) a więc wszystko jest jeszcze możliwe, a dodam jeszcze że wszystko się sprawdziło no oprócz tych bliźniaków hahahaha
 
Ostatnia edycja:
w sumie to już się nastawiłam na małe stopeczki ale cóż życie wybrało za mnie, ale jak byłam młodziutka to byłam u wróżki i wywróżyła mi 3 ciąże, 1 chłopak, 2 chłopak później bardzo długa przerwa (która trwa już prawie 19 lat) 😊 i ...... powiedziała bliźniaki (dziewczynka i chłopiec) a więc wszystko jest jeszcze możliwe, a dodam jeszcze że wszystko się sprawdziło no oprócz tych bliźniaków hahahaha
Moja znajoma kilkanascie lat temu starała się o dziecko.Kiedy juz stracili nadzieje okazało się ze jest w ciąży .Lekarz mówił jej ze skoro jest bezpłodna to jest menopauza.Bo ma juz 43 lata.Dopiero wyszło na USG w4 miesiącu.Od razu wzięła urlop a pracowała w Biedronce za czasów gdy takie afery z tym sklepem były.
 
Hey.Dziś byłam u ginekologa na badaniu i się pytam kiedy poznam płeć a on mi na to ze na następnym badaniu a badanie USG będzie za 5 tyg.kurde ci on tak zwleka.Muszę wiedzieć żeby wiadomo jaka wyprawie zrobić.
Zapytalam się czy mąż może być obecny to mi Powiedział ze nie bo zakazy pandemia i oby przychodni nie zamknęli jak tak dalej będzie.
W zeszłym roku to pamiętam ze mi tak dentyste zamknęli.
U mnie gina nie zamknęli, ale na badania mogłam wchodzić do gabinetu tylko sama. Partner czekał pod drzwiami. Teraz jak jeździmy do tego samego szpitala z małym do poradni to może wejść do budynku tylko 1 rodzic z dzieckiem....🤨
w sumie to już się nastawiłam na małe stopeczki ale cóż życie wybrało za mnie, ale jak byłam młodziutka to byłam u wróżki i wywróżyła mi 3 ciąże, 1 chłopak, 2 chłopak później bardzo długa przerwa (która trwa już prawie 19 lat) 😊 i ...... powiedziała bliźniaki (dziewczynka i chłopiec) a więc wszystko jest jeszcze możliwe, a dodam jeszcze że wszystko się sprawdziło no oprócz tych bliźniaków hahahaha
Mi wywróżyła 5 dzieci, więc czworo już mam 😅
 
reklama
Do góry