reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Monika witaj w grupie [emoji4] ja powiedziałam od razu ale dzieci już mam dorosłe 20 i 16. Miałam trochę poczekać ale nie wytrzymałam.
Też teraz jestem wielodzietna, muszę sobie wyrobić kartę dużej rodziny [emoji6]
Ja też się zastanawiam, ile wytrzymam nic nie mówiąc. Dzieciaki są przygotowywane na to od około roku, bo mówiliśmy, że raczej zdecydujemy się na dziecko, więc szoku nie będzie :p.
Kartę zrób - przydaje się czasami :)
 
Na stałe mieszkam w Norwegii i dziś pani doktor mnie poinformowała ze następna wizyta w 24 tygodniu ,myśle ze to lekkie przegięcie jak na częstotliwość wizyt i dlatego myśle ze będę potrzebowała czasem komuś się wyżalić i zapytać o radę .U mnie to 4 ciąża po 2 poronieniach i każde ciągniecie w pachwinach wywołuje panikę .Dzieciaki te starsze się cieszą przynajmniej dobrze udają a najmłodszy jeszcze nic nie wie
 
Cześć dziewczyny .Mam 41 lat i to moja 4 ciąża ,Dwójka dzieci już całkiem dużych 20 i 17 lat a młodszy 11 .Dziś jest już jakiś 13 tydzień bo mam różne daty z miesiączki i usg .Od początku podczytuje wasze wątki ale jakoś nie mogłam się przemoc żeby dołączyć
Witamy :),

też jestem na początku. U mnie zaczął się 6-ty tydzień, mam 39 lat i troje dzieci, ale ciąża 5, bo jedną poroniłam.
Dawaj znać, jak tam się czujesz
 
Na stałe mieszkam w Norwegii i dziś pani doktor mnie poinformowała ze następna wizyta w 24 tygodniu ,myśle ze to lekkie przegięcie jak na częstotliwość wizyt i dlatego myśle ze będę potrzebowała czasem komuś się wyżalić i zapytać o radę .U mnie to 4 ciąża po 2 poronieniach i każde ciągniecie w pachwinach wywołuje panikę .Dzieciaki te starsze się cieszą przynajmniej dobrze udają a najmłodszy jeszcze nic nie wie
Witam
Trzymam kciuki, odzywaj się i melduj co u was.
Ja jestem przed wizytą u gina, jeden mnie poinformowal, że nie podejmie się prowadzić ciąży przy moich wynikach trombofili i kazał udać się do hematologa. Zobaczymy co drugi powie
 
reklama
Cześć dziewczyny .Mam 41 lat i to moja 4 ciąża ,Dwójka dzieci już całkiem dużych 20 i 17 lat a młodszy 11 .Dziś jest już jakiś 13 tydzień bo mam różne daty z miesiączki i usg .Od początku podczytuje wasze wątki ale jakoś nie mogłam się przemoc żeby dołączyć
Witaj, wiele dziewczyn najpierw czyta, a dopiero potem dołącza. Też tak robiłam - i gdy dołączyłam, to byłam "nowa", choć ja "dobrze znałam" wszystkie często piszące uczestniczki😁
 
Do góry