reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nelja jak testy kolejne?
Nunia miałaś zabieg?
Dostałam mega okres :(
Wiec pewnie to była biochemiczna :(
Nie wiem teraz czy dalej się starać.
Mysle, ze powodem może być słabe nasienie męża. Wiemy z badań, ze są problemy z ilością , ruchliwością i bakteriami w nasieniu. Tak się zastanawiam, czy jakby teraz wprowadzić antybiotyki i suplementy , tak jak to było przed udanymi ciążami , to czy starać się będzie można dopiero za 3 mies ? Bo tyle ponoć min trzeba żeby te plemniki się nowe wytworzyły? A teraz mimo tych antybiotyków i suplementów , to i tak najpierw by w grę wchodziły tylko te słabe plemniki? Jak to jest?
Poki co jestem potwornie zawiedziona . Już sama nie wiem. Może po prostu
„ trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”
🙁
 
reklama
Dostałam mega okres :(
Wiec pewnie to była biochemiczna :(
Nie wiem teraz czy dalej się starać.
Mysle, ze powodem może być słabe nasienie męża. Wiemy z badań, ze są problemy z ilością , ruchliwością i bakteriami w nasieniu. Tak się zastanawiam, czy jakby teraz wprowadzić antybiotyki i suplementy , tak jak to było przed udanymi ciążami , to czy starać się będzie można dopiero za 3 mies ? Bo tyle ponoć min trzeba żeby te plemniki się nowe wytworzyły? A teraz mimo tych antybiotyków i suplementów , to i tak najpierw by w grę wchodziły tylko te słabe plemniki? Jak to jest?
Poki co jestem potwornie zawiedziona . Już sama nie wiem. Może po prostu
„ trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”
🙁
3 msc to nie jest dużo a faktycznie lepiej wyleczyć infekcję 😘
 
Nelja jak testy kolejne?
Nunia miałaś zabieg?
Cześć dziewczyny.
Jestem w domu po zabiegu. Wczoraj wieczorem mnie wypuścili. W szpitalu najpierw dali tabletki, jak zaczęło się krwawienie to zaraz brali na łyżeczkowanie. Fizycznie czuję się dobrze, trochę brxuch pobolewa ale krwawienie nie duże .
Podczytuję Was i staram się poukładać wszystko w głowie.
No i czekam na wyniki badan genetycznych. Pewnie będą na koniec przyszłego tygodnia.
 
Dostałam mega okres :(
Wiec pewnie to była biochemiczna :(
Nie wiem teraz czy dalej się starać.
Mysle, ze powodem może być słabe nasienie męża. Wiemy z badań, ze są problemy z ilością , ruchliwością i bakteriami w nasieniu. Tak się zastanawiam, czy jakby teraz wprowadzić antybiotyki i suplementy , tak jak to było przed udanymi ciążami , to czy starać się będzie można dopiero za 3 mies ? Bo tyle ponoć min trzeba żeby te plemniki się nowe wytworzyły? A teraz mimo tych antybiotyków i suplementów , to i tak najpierw by w grę wchodziły tylko te słabe plemniki? Jak to jest?
Poki co jestem potwornie zawiedziona . Już sama nie wiem. Może po prostu
„ trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść”
🙁
Proszę tylko nie pisz o tym zejściu ze sceny... bo czasem życie tak się układa, ze nie mamy na to wszystko wpływu 😊
 
Cześć dziewczyny .Mam 41 lat i to moja 4 ciąża ,Dwójka dzieci już całkiem dużych 20 i 17 lat a młodszy 11 .Dziś jest już jakiś 13 tydzień bo mam różne daty z miesiączki i usg .Od początku podczytuje wasze wątki ale jakoś nie mogłam się przemoc żeby dołączyć
Bardzo Ci gratuluję 😀
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze już do samego końca. Przecież 13 tydzień to już bardzo dobrze wygląda 🤗
 
Nie jedna z dziewczyn tu straciła nadzieję a potem wracała z radosna nowina 😉
Bądźmy zawsze dobrej myśli.
Kwiatek melduj się tu! Jak sytuacja?
Wiesz tak myślę, że 3 latka między jednym a drugim dzieckiem to całkiem ok jest, jedno do przedszkola i łatwiej ogarnąć sytuację 😉 a ciążę są różne, ja miałam niewydolność szyjki i 2 ciąży miałam nie donosić a 3 była całkiem spokojna 😬
 
reklama
Na stałe mieszkam w Norwegii i dziś pani doktor mnie poinformowała ze następna wizyta w 24 tygodniu ,myśle ze to lekkie przegięcie jak na częstotliwość wizyt i dlatego myśle ze będę potrzebowała czasem komuś się wyżalić i zapytać o radę .U mnie to 4 ciąża po 2 poronieniach i każde ciągniecie w pachwinach wywołuje panikę .Dzieciaki te starsze się cieszą przynajmniej dobrze udają a najmłodszy jeszcze nic nie wie
Anna, będzie dobrze😍. Witamy!
 
Do góry