reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nie wiem jak to się stało! Nie rozumiem! Straciłam synka... 18 tydzień. Przecież z badań wynikało, że jest zdrowy! Od lekarza usłyszałam, że "tak się czasem dzieje"... Dla mnie to nie jest wytłumaczenie.
W piątek wieczorem dostałam lekkiego krwawienia, pojechałam w sobotę rano na SOR, przyjęto mnie na oddział, badanie i szok! Serduszko nie bije. Dwóch lekarzy potwierdziło. W ogóle nie byłam na to przygotowana, myślałam, że w najgorszym wypadku szyjka się skraca. Ja nawet nie wiedziałam jak wygląda poronienie takiej ciąży... Straszne, traumatyczne przeżycie...
Jestem już w domu, czuje się... Dziwnie.
Chyba dalej jestem w szoku.
Bardzo współczuję Linijka....
Jest mi po prostu strasznie przykro i smutno
Nic nie jest w stanie pokrzepić, wiem... rok temu straciłam ciążę.
Nie jesteś sama, pamiętaj, mocno tulę
 
Ja tez mam historie z happy endem. Dokladnie rok temu mialam wczesne poronienie, a dwa dni temu urodzilam sliczną dziewczynkę, która teraz leży kolo mnie. Zawsze trzeba mieć nadzieję na pozytywny finał !
Gratulacje😍🥰😘 jak się czujecie? SN czy cc? Opowiadaj jak tam szpitalu i kiedy wychodzicie wstępnie?
 
Gratulacje😍🥰😘 jak się czujecie? SN czy cc? Opowiadaj jak tam szpitalu i kiedy wychodzicie wstępnie?
Dzieki wielkie. Mialam planowe cięcie i jutro idziemy juz do domku. Dzidzia piękna, zdrowa i grzeczna. W szpitalu tez ok. Także mimo szalejącego koronawirusa da się rodzić po ludzku.
 
Ja tez mam historie z happy endem. Dokladnie rok temu mialam wczesne poronienie, a dwa dni temu urodzilam sliczną dziewczynkę, która teraz leży kolo mnie. Zawsze trzeba mieć nadzieję na pozytywny finał !
Gratulacje właśnie o Tobie myślałam czy już jesteś po porodzie. Dużo zdrowia dla Was i radości z każdej chwili [emoji3059]
 
Dzieki wielkie. Mialam planowe cięcie i jutro idziemy juz do domku. Dzidzia piękna, zdrowa i grzeczna. W szpitalu tez ok. Także mimo szalejącego koronawirusa da się rodzić po ludzku.
Ja tez mam historie z happy endem. Dokladnie rok temu mialam wczesne poronienie, a dwa dni temu urodzilam sliczną dziewczynkę, która teraz leży kolo mnie. Zawsze trzeba mieć nadzieję na pozytywny finał !

Wspaniałe wieści. :-) :)
Wielkie Gratulacje! :yes:😍
 
reklama
Do góry