reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

To raczej chodzi o wiek liczy to komputer i tak to wychodzi
Ja dodatkowo miałam krwiaka wiec to tez zrobiło swoje. No ja więcej na ten stres się nie dam namówić. 😊zaczynam odkładać kasę za badanie muszę zapłacić 2 tys nie wiem może wystarczy mi samo usg kurczę chore dzieci rodzą tez młode dziewczyny albo maja ryzyko tylko po 35 roku życia zaczęli robić badania i dlatego według tych badań wychodzi ryzyko zachorowań, myśle ze gdyby robiono statystyki u kobiet w różnym wieku wyniki były by inne. No takie oczywiście jest moje zdanie.Ja w poprzedniej ciąży bardzo dużo panikowałam dziewczyny które są tu dłużej pewnie to dobrze pamiętają, teraz naprawdę jestem bardzo spokojna jakoś bez stresu bez paniki no jest zupełnie inaczej nie myśle za dużo 😁😁zobaczymy jak będzie dalej 😁😁
Magda bo to jest prawda z tymi statystykami mi echo serca robiła super lekarka znana rejony Katowic i powiedziała to samo coś napisała.Mówi do mnie co straszyli panią wiekiem dla niej to było normalne.Najbardziej wkur... mnie jak jadę do następnej wioski ,a mnie tam znają i się pytają a zdrowe Wy nie wiecie jak mnie to rozjusza
 
reklama
To raczej chodzi o wiek liczy to komputer i tak to wychodzi
Ja dodatkowo miałam krwiaka wiec to tez zrobiło swoje. No ja więcej na ten stres się nie dam namówić. 😊zaczynam odkładać kasę za badanie muszę zapłacić 2 tys nie wiem może wystarczy mi samo usg kurczę chore dzieci rodzą tez młode dziewczyny albo maja ryzyko tylko po 35 roku życia zaczęli robić badania i dlatego według tych badań wychodzi ryzyko zachorowań, myśle ze gdyby robiono statystyki u kobiet w różnym wieku wyniki były by inne. No takie oczywiście jest moje zdanie.Ja w poprzedniej ciąży bardzo dużo panikowałam dziewczyny które są tu dłużej pewnie to dobrze pamiętają, teraz naprawdę jestem bardzo spokojna jakoś bez stresu bez paniki no jest zupełnie inaczej nie myśle za dużo 😁😁zobaczymy jak będzie dalej 😁😁
Matko dawno nie wchodziłam,bo kupiliśmy mieszkanie i remont się wlecze przez koronawirusa. Magda Ty w ciąży jesteś? Boże jak się cieszę.
 
Co tak cicho? Co słychać kochaniutkie u was? 🥰
Madziu tak się cieszę. Tylko nie szalej, odpoczywaj po prostu nic nie rób 🤣🤣🤣.U nas już Oluś ma 7 miesięcy, z nóżkami dobrze to chociaż jedno z głowy. Teraz szynę z butami do spania w dzień i na noc razem 16godzin. Zębów jeszcze nie ma i sam nie siedzi, ale się tym nie martwię.Na każdego przyjdzie pora.
 
Witajcie nowe mamusiu, trzymam kciuki ze wszystkie ciążę. Zdrówka dla Was i dla Waszych maluszków.😊
U nas wyczekiwany, wymodlony Michałek ma już prawie 10 miesięcy. Jest cudowny, pięknie się rozwija i dużo uśmiecha. A ja codziennie dziękuję Bogu za niego i tak bardzo się cieszę że jest z nami. Czasem jestem bardzo zmęczona, brakuje mi snu ale macierzyństwo po 40stce jest piękne- dojrzalsze, pełniejsze. 😊A mam porównanie bo w domu 18latek i 15latek. Pozdrawiam kobitki bardzo cieplutko.
 
Hej
Ja w tym cyklu sprawdziłam sobie owulacje testami. Mam też aplikację Flo i akurat była różnica między nią a testami 2 dni. Powiem, że w sumie test mi wyszedł nie do końca prawidłowy ale po śluzie określiłabym kiedy owulacja nastąpiła.
25 czerwca jadę na wyciąganie spirali i działamy. Narzeczony upiera się, że w lipcu działamy, bo chce syna a sprawdził kalendarz chiński i wtedy wychodzi chłopak. 🙈
 
Witajcie nowe mamusiu, trzymam kciuki ze wszystkie ciążę. Zdrówka dla Was i dla Waszych maluszków.😊
U nas wyczekiwany, wymodlony Michałek ma już prawie 10 miesięcy. Jest cudowny, pięknie się rozwija i dużo uśmiecha. A ja codziennie dziękuję Bogu za niego i tak bardzo się cieszę że jest z nami. Czasem jestem bardzo zmęczona, brakuje mi snu ale macierzyństwo po 40stce jest piękne- dojrzalsze, pełniejsze. 😊A mam porównanie bo w domu 18latek i 15latek. Pozdrawiam kobitki bardzo cieplutko.
My też z Olusiem pozdrawiamy, u nas 7 miesięcy.
 
Witajcie nowe mamusiu, trzymam kciuki ze wszystkie ciążę. Zdrówka dla Was i dla Waszych maluszków.[emoji4]
U nas wyczekiwany, wymodlony Michałek ma już prawie 10 miesięcy. Jest cudowny, pięknie się rozwija i dużo uśmiecha. A ja codziennie dziękuję Bogu za niego i tak bardzo się cieszę że jest z nami. Czasem jestem bardzo zmęczona, brakuje mi snu ale macierzyństwo po 40stce jest piękne- dojrzalsze, pełniejsze. [emoji4]A mam porównanie bo w domu 18latek i 15latek. Pozdrawiam kobitki bardzo cieplutko.
Dziękuję za Twój post [emoji7]
U mnie będzie prawie 18 i 16 lat różnicy [emoji4]
Już się nie mogę doczekać...i moje chłopaki również [emoji16][emoji106]
 
Hej
Ja w tym cyklu sprawdziłam sobie owulacje testami. Mam też aplikację Flo i akurat była różnica między nią a testami 2 dni. Powiem, że w sumie test mi wyszedł nie do końca prawidłowy ale po śluzie określiłabym kiedy owulacja nastąpiła.
25 czerwca jadę na wyciąganie spirali i działamy. Narzeczony upiera się, że w lipcu działamy, bo chce syna a sprawdził kalendarz chiński i wtedy wychodzi chłopak. [emoji85]
To trzymamy kciuki [emoji106][emoji16]
 
Magda ogromne gratulacje 😃
Z tym niedowierzaniem tak jest, u mnie kończy się 13 tydzień i też mam z tym problem😉 Czekam na pierwsze ruchy z utęsknieniem żeby było to wszystko bardziej namacalne.
Evildesiree witaj, ja tez mam termin na grudzień, ale na początek. Jeśli będzie tak jak z chłopakami to mam szansę na koniec listopada🙂
U mnie wczoraj dużo nerwów, odebrałam wyniki testu pappy i jest wskazanie do amniopunkcji, ze względu na zwiększone ryzyko trisomii 21. Ryzyko podstawowe 1 do 40 skorygowane 1 do 77, mam podwyższone wolne beta-hCG. Zdecydowałam się na test sanco, po południu udało mi się jeszcze pojechać na pobranie. Czekam jak na szpilkach, w poniedziałek mam wizytę u swojej ginekolog, może już będę miała wyniki. Chcę uniknąć amniopunkcji. Macie jakieś doświadczenia z tymi badaniami?
 
reklama
Dzięki kochane😘
W usg bez zastrzeżeń, wszystko ok. Białko pappa też w normie, tylko beta hCG podwyższona. Jednak wynik finalny słaby. Miałam krwiaka z cechami odklejenia kosmówki, gdzieś czytałam, że to czasem ma wpływ, zobaczymy. Trochę podziałałam w domu i jest lepiej. Mam plan prac na jutro żeby zająć głowę😉
Magda no i nie ma wątpliwości 👍👍👍
Ilovesummer witaj😁 i dziękuję, że napisałaś o swoich badaniach, marzę o takim finale☺️
Miałam identycznie. Gigantyczna wolna beta. Zdrowa córeczka. Tyle że , muszę Cię uprzedzić, łobuz straszliwy 😜
 
Do góry