reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wesołych Świąt 🌲🌲🌲🌲🎅🎅🎅🎅
 

Załączniki

  • IMG-20191207-WA0013.jpg
    IMG-20191207-WA0013.jpg
    78,4 KB · Wyświetleń: 150
reklama
Miałam napisać Wam życzenia i zapomniałam.... Wszystkiego dobrego zatem na po świętach!

U mnie po świętach jak i przed. Szał świąteczny mnie ominął ze względu na ograniczone fundusze. W wigilię byłam u mamy, w I dzień świat mieliśmy u szwagierki spotkanie rodzinne, było bardzo przyjemnie.

A na Sylwestra nic nie planujemy. Ewentualnie pójdziemy do sąsiadów.

A Wy jak?
 
U mnie podobnie Wigilia w domu z córkami i mężem a pierwsze święto u rodziny męża .Moich rodzicow juz nie ma wiec drugie święto w domu.A kiedyś narzekaliśmy ze całe święta w drodze a teraz wszystko bym dała by jeszcze byli.A tak to udane swieta tylko wiadomo cały czas i tak myśli o tym czy kolejny rok okaże się szczęśliwszy i co wniesie wizyta u kolejnych lekarzy w styczniu.Jak maz składał mi życzenia świąteczne żeby wkoncu się udało to o mało się nie poryczslam bo rok temu to samo życzyliśmy sobie.😔
 
reklama
A my z mezem w tym roku juz nie zyczylismy sobie dziecka...2 lata pod rzad zyczylismy i nic z tego nie wyszlo....i jakos w sumie my z mezem rozumiemy sie bez słow...wiemy ze raczej nic z tego nie wyjdzie..ale przeciez co tam w rodzinie urodzi sie 2 kolejnych maluchów i co tam ze jak sie dowiedzialam to zamarłam...kurcze przykre ale i chyba do tego musze sie przyzwyczaic...
 
Do góry