reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzwoniła dzisiaj do mnie pani z genetyki. Wyniki pełnej amniopunkcji prawidłowe. Dziewczyny, myślałam, że odetchnę, ale znowu teraz czekam na badanie połówkowe 9 stycznia. Jak dr sprawdzi serduszko i wszytko inne i będę ok to obiecuje, że wtedy naprawdę odetchnę i będę się w pełni cieszyć ciąża :)
Super wieści.
Polowkowe masz w moje urodziny.
Będzie dobrze. Zobaczysz. Co do odetchniecia to chyba już go nie zaznasz. My matki zawsze z tyłu głowy coś wynajdziemy nawet jak jest ok zwłaszcza jak dotyczy naszych maluchów czy to są w brzuszku czy juz poza nim. Także wiesz sama...mamuśku.
 
Hejka Wszystkim ;)
tak na marginesie słynne dwie celebrytki po 40stce - ciąża in vitro, jednak nie naturalna.
Zdrowia dla nich i ich maluszków.
Jak przygotowania do świąt dziewczyny?
 
Weronika Marczuk (Pazura), z tego co słyszałam. Ona też po przejściach, poronieniach itd.
 
Ostatnia edycja:
Super wieści.
Polowkowe masz w moje urodziny.
Będzie dobrze. Zobaczysz. Co do odetchniecia to chyba już go nie zaznasz. My matki zawsze z tyłu głowy coś wynajdziemy nawet jak jest ok zwłaszcza jak dotyczy naszych maluchów czy to są w brzuszku czy juz poza nim. Także wiesz sama...mamuśku.

U mnie brak jakiegoś nastroju
 
...bo nastrajasz tak swoją głowę...Madzia...wrzuć na luz[emoji6][emoji4]

Chodzi o to ze po prostu aura taka nijaka zero śniegu ani mrozu
Okres wiec hormony odbijają
Jedno co mnie cieszy to koniec roku może nowy przyniesie coś lepszego
IMG_5546.JPG

Moj renifer [emoji846]
 
reklama
Do góry