reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Madziu i inne starające się. Nie wiem co wam napisać. Strasznie mi przykro kiedy czytam o waszych przeżyciach. Smutne to, że patola mnoży się i dzieli jak chce, że dzieci są wyrzucane jak śmieci czy grzebane w ogródkach.... To niesprawiedliwe, że te same dzieci nie mogły być Wam przeznaczone!
Żebym mogła tylko cokolwiek zrobić, żeby wam pomóc to bym to zrobiła. A tak to co... Żadne pocieszenie nie pomoże.
Chciało by się napisać, żebyście szły przez życie dalej z podniesioną głową, starały się zaakceptować stan jaki jest. ALE przecież trzeba też walczyć o swoje marzenia i starać się mimo wszystko.
Życzę, żebyście kochane znalazły złoty środek, na dalsze starania i na szczęście!!!!!

To co mogę dzisiaj - przesyłam dobre myśli i buziaki i tulę mocno każdą z osobna i wszystkie razem!

No tak dziwnie ten świat stworzony jest
Ja już wole to zostawić nic nie zrobię z tym faktem lekarz twierdzi ze wszystko jest ok jedynie to AMH jest trochę niskie a teraz doszło mi to plamienie pobolewa brzuch nie wiem nigdy tak nie miałam a teraz zaczynaja się dziwne sytuacje może to początek menopauzy ??
 
Grzecznie, cierpliwie czekaj. Teraz już nic nie zmienisz, a nerwami możesz zaszkodzić. Za parę dni będzie wiadomo :)

No mam tydzień kurczę a jak mam jakaś chorobę ?? Miała któraś z was coś takiego? Może początek menopauzy
Ja w ciąże nie wierze kochana mam jakieś kropelki brązowego teraz
 
No mam tydzień kurczę a jak mam jakaś chorobę ?? Miała któraś z was coś takiego? Może początek menopauzy
Ja w ciąże nie wierze kochana mam jakieś kropelki brązowego teraz

Ja miałam ale nie w jednym cyklu tylko w kilku pod rząd. Ból i plamienia. Zrobiłam badania i wyszły polipy endometrialne.
 
A ja dziewczyny od tych wszystkich witamin i cydow na kiju do lykania to mam świąd szyji i głowy. Raczej przesadzilam z sublementami bo:witaminy b, d, e, koenzym q10, c, cynk, accard i metformine.
I mam swiad😬idzie się wsciec😬
 
A ja dziewczyny od tych wszystkich witamin i cydow na kiju do lykania to mam świąd szyji i głowy. Raczej przesadzilam z sublementami bo:witaminy b, d, e, koenzym q10, c, cynk, accard i metformine.
I mam swiad😬idzie się wsciec😬
Odstaw wszystko i zobacz czy przejdzie. Powinno przejść już na drugi dzień.
Potem zacznij po 1 rzeczy i obserwuj.
Ja za radą położnej kupiłam zwykły folik. I zaczęło mnie wysypywać na twarzy. Stwierdziłam, że początek ciąży, że hormony. Ale jak już parchy wyszły mi na dekolcie, piersiach i ramionach to domyśliłam się, że coś jest nie tak. Po odstawieniu przeszło. Potem kupiłam już inne witaminy.
 
reklama
Do góry