reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny ja się w sumie nie przywitała na tym wątku. Jestem na poronieniach nawykowych i jakiś tak Was zaczęłam czytać.
Ja ma core prawie 14lat i 6 poronien bardzo wczesnych na koncie.teraz już nie zachodze wcale być może po szczepionka h w Łodzi bo zachodzilam wcześniej tyle razy 6 w ciągu 2lat.
Nadja a ty probowslas moze z intralipidem albo accofilem?
 
reklama
Dziewczyny ja się w sumie nie przywitała na tym wątku. Jestem na poronieniach nawykowych i jakiś tak Was zaczęłam czytać.
Ja ma core prawie 14lat i 6 poronien bardzo wczesnych na koncie.teraz już nie zachodze wcale być może po szczepionka h w Łodzi bo zachodzilam wcześniej tyle razy 6 w ciągu 2lat.
Fatalnie się czyta takie informacje 6 poronień, przykro mi 😔 życzę, aby udało się znów mieć maleństwo.
 
Nadja a ty probowslas moze z intralipidem albo accofilem?
Luna33344
Nie, intralipid mi w Łodzi immunolog nie zaleca bo moja nk są ok 9 tylko.
Mieszkam w Berlinie i tu ceny intralipidu kosmos i jeszcze to nie potwierdzone że działa naukowo.
Musiałabym kupić go i w domu podawać.
Podlaczylby mi kroplowke maz(lekarz)
Ale ja nie zachodze już od 1,5roku.
Po szczepionka w Łodzi.
Accofil nawet miałam receptę od Pasnika z Łodzi i wy kupiłam go chyba 3 dawki ale nie byłam w ciąży a poza tym on już chyba sam nie wie o co u mnie chodzi bo recepty mi dawał i na intralipidu i na accofil.
(nie zaszłam).
Zlecil mi szczepionki i blokada po nich. 😥
 
Luna33344
Nie, intralipid mi w Łodzi immunolog nie zaleca bo moja nk są ok 9 tylko.
Mieszkam w Berlinie i tu ceny intralipidu kosmos i jeszcze to nie potwierdzone że działa naukowo.
Musiałabym kupić go i w domu podawać.
Podlaczylby mi kroplowke maz(lekarz)
Ale ja nie zachodze już od 1,5roku.
Po szczepionka w Łodzi.
Accofil nawet miałam receptę od Pasnika z Łodzi i wy kupiłam go chyba 3 dawki ale nie byłam w ciąży a poza tym on już chyba sam nie wie o co u mnie chodzi bo recepty mi dawał i na intralipidu i na accofil.
(nie zaszłam).
Zlecil mi szczepionki i blokada po nich. 😥
Pasnik mi dawał już recepty chociaż nie zaleca u mnie ani accofil ani intralipid😬Ciężko się pogodzić z wiekiem i tymi niepowodzeniami.
Szkoda że mąż nie chce in vitro.
42lata mam mąż 45.
On uważa że my za starszy😱😱😱A szkoda gadac:Czarna dupa u mnie😬😬😬
 
Kochane a ja dzisiaj sie dowiedzialam ze zostane ciocia...mój brat lat 48 i moja bratowa lat 43 zostana rodzicami....jestem bardzo wzruszona ale i zmartwiona...niestety @ przylazła wczoraj jak pisałam...cały dzisiejszy dzien przepłakałam...przykro mi chociaz nie powinno...dzisiaj poproszono mnie zebym zostala matka chrzestna małego ,ale z uwagi na to ze wiedza ze my z mezem sie tez staramy powiedzieli nam dosłownie 3 tygodnie przed terminem porodu mojej bratowej...a to dlatego zebym sie nie załamała....nie widzimy sie czesto bo oni mieszkaja w Australii wiec nikomu sie nie pochwalili bo sie poprostu z drugiej strony bali reakcji...Moja bratowa ma 1 jajnik i z nim tez bylo ciezko (bo polipy nieoperacyjne ma na nim) zeby mogła zajsc a jednak sie udało naturalnie bez wspomagaczy....popłakałam sobie dzisiaj ale głowa do góry od jutra :) patrzcie Kochane ze mozna...nawet jak sa takie przeciwnosci...da sie? da sie....ja wstaje na nogi i walcze do konca chociaz juz sie poddałam wczesniej :)
 
Och dziewczyny u mnie się totalnie wszystko wali jestem 7 dni przed@ wczoraj wieczorem miałam na papierze trochę krwi dziś jasno brązowe coś wodniste kurde nie można normalnie sobie żyć i funkcjonować ciagle pod górę ☹️mojego lekarza nie ma znaczy on tylko we wtorki i w piątki jest od początku cyklu pobolewa mnie podbrzusze a raczej od owulacji ... ja już sie poddaje przekreslilam już ciąże totalnie jestem zmęczona tym bieganiem do lekarza i tego wszystkiego żeby się udało ... jeszcze to plamienie lepiej być nie może.
 
Och dziewczyny u mnie się totalnie wszystko wali jestem 7 dni przed@ wczoraj wieczorem miałam na papierze trochę krwi dziś jasno brązowe coś wodniste kurde nie można normalnie sobie żyć i funkcjonować ciagle pod górę ☹️mojego lekarza nie ma znaczy on tylko we wtorki i w piątki jest od początku cyklu pobolewa mnie podbrzusze a raczej od owulacji ... ja już sie poddaje przekreslilam już ciąże totalnie jestem zmęczona tym bieganiem do lekarza i tego wszystkiego żeby się udało ... jeszcze to plamienie lepiej być nie może.
moze to implantacyjne?
 
reklama
Madziu i inne starające się. Nie wiem co wam napisać. Strasznie mi przykro kiedy czytam o waszych przeżyciach. Smutne to, że patola mnoży się i dzieli jak chce, że dzieci są wyrzucane jak śmieci czy grzebane w ogródkach.... To niesprawiedliwe, że te same dzieci nie mogły być Wam przeznaczone!
Żebym mogła tylko cokolwiek zrobić, żeby wam pomóc to bym to zrobiła. A tak to co... Żadne pocieszenie nie pomoże.
Chciało by się napisać, żebyście szły przez życie dalej z podniesioną głową, starały się zaakceptować stan jaki jest. ALE przecież trzeba też walczyć o swoje marzenia i starać się mimo wszystko.
Życzę, żebyście kochane znalazły złoty środek, na dalsze starania i na szczęście!!!!!

To co mogę dzisiaj - przesyłam dobre myśli i buziaki i tulę mocno każdą z osobna i wszystkie razem!
 
Do góry