reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

@Nadja_n Ja dostałam tabletki na sen. Przespałam kilka nocy w tym tygodniu. Pierwszy raz od wielu miesięcy. Może fizycznie powinno to pomóc organizmowi w regeneracji, ale samopoczucie denne jak było.... Tak czy owak polecam się wyspać. To podstawa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znamy,Znamy i goraco pozdrawiamy :)
Kochana ja tez juz jestem zrezygnowana...i...gdyby nie mój maz to juz dawno bysmy sie nie starali...
Tez pisałam juz wczesniej ze koniec staran ale jak wyzej pisalam moj maz nie pozwoli na to...z jednej strony dobrze a z drugiej ja tez juz jestem mega zmeczona tymi staraniami...
Wyniki mam wszystkie dobre..moj maz tak samo a i tak nic nie wychodzi...
Od tego cyklu zaczelam suplementacje na nowo i chyba wprowadze progesteron,ale nie mam go za duzo,bo zaledwie kilka tabletek dopochwowych a tu w Uk lekarze nie przepisuja tego leku :(
Kochana a jaki masz progesteron?
Zobacz na Majke jak odpuściła, nic nie zażywała (sumplementowała) to się Jej udało i dziś tuli synka.
Ja też mam momenty, że kusi mnie wrócić do starań, ale mimo wszystko rozsądek bierze górę, jak nie udało się tyle czasu to widocznie tak musi być.
Czytałam o Twoich przeżyciach, bardzo mi przykro z powodu straty 😕 Pozdrawiam Cię serdecznie 😘
 
@Nadja_n Ja dostałam tabletki na sen. Przespałam kilka nocy w tym tygodniu. Pierwszy raz od wielu miesięcy. Może fizycznie powinno to pomóc organizmowi w regeneracji, ale samopoczucie denne jak było.... Tak czy owak polecam się wyspać. To podstawa
Nie wiem jakie tabletki na sen dostałaś, ale większość z nich na długą metę uzależniają. Uważaj kochana na takie leki, doraźnie można zażyć. Polecam Melantonine 😉
 
Nie wiem jakie tabletki na sen dostałaś, ale większość z nich na długą metę uzależniają. Uważaj kochana na takie leki, doraźnie można zażyć. Polecam Melantonine 😉
Dostałam je na jakiś czas żeby wrócić do równowagi. Jakaś podobno bezpieczna i bardzo mała dawka żeby jakby co nie wpłynąć na ciąże...
Mam świadomość jak to działa ale też wiem że zmęczony, niewyspany organizm wydziela kortyzol i koło się kręci
 
@Nadja_n Ja dostałam tabletki na sen. Przespałam kilka nocy w tym tygodniu. Pierwszy raz od wielu miesięcy. Może fizycznie powinno to pomóc organizmowi w regeneracji, ale samopoczucie denne jak było.... Tak czy owak polecam się wyspać. To podstawa
A mogę zapytać jakie tabletki na sen dostałaś?
Chetnie bym też zastosowała, może bym się spokojnie wyspala.
 
Kochana a jaki masz progesteron?
Zobacz na Majke jak odpuściła, nic nie zażywała (sumplementowała) to się Jej udało i dziś tuli synka.
Ja też mam momenty, że kusi mnie wrócić do starań, ale mimo wszystko rozsądek bierze górę, jak nie udało się tyle czasu to widocznie tak musi być.
Czytałam o Twoich przeżyciach, bardzo mi przykro z powodu straty 😕 Pozdrawiam Cię serdecznie 😘
Kochana ostatnio tutaj mialam badany i wiem ze mialam za niski ale przeciez oni nawet wyników mi nie dadza konowaly jedne....przypuszczam ze dlatego doszlo do wczesnego poronienia,ale jak pisalam na progesteron nie mam tutaj co liczyc...oni twierza ze ciaza do 3 miesiaca to nie ciaza... :(
 
reklama
Kochana ostatnio tutaj mialam badany i wiem ze mialam za niski ale przeciez oni nawet wyników mi nie dadza konowaly jedne....przypuszczam ze dlatego doszlo do wczesnego poronienia,ale jak pisalam na progesteron nie mam tutaj co liczyc...oni twierza ze ciaza do 3 miesiaca to nie ciaza... :(
@annauelle wiem, jak jest w Anglii jeśli chodzi o ciążę. Moja kuzynka mimo 28lat już kilka razy poroniła i dokładnie tak jak piszesz, tam się ciąży do 3 m-ca nie ratuje 😕
Wiesz z tym progesteronem to też różnie bywa, mój lekarz mi tłumaczył, że może się wahać w różnych cyklach. Przecież nikt nie będzie biegał co m-c w 21dniu cyklu na badania. Trzymam kochana za Ciebie kciuki, aby udało Ci się zafasolkować 😘
Miłego i owocnego weekendu dla wszystkich obecnych na forum 😉
 
Do góry