reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
ja czekalam troche zeby dopisac sie do listy
niestety nie moge sie dopisac do listy zaciazaonych chociaz leci mi 8tc ... ale ciaza przestala sie rozwijac. serduszka sie nie doczekalam :( . w czwartek bylam u mojej ginki :( czekam na @ :( :(
to 2 poronienie i 3cb :( :( chyba nie bedzie mi dane juz zostac mama :(
 
ja czekalam troche zeby dopisac sie do listy
niestety nie moge sie dopisac do listy zaciazaonych chociaz leci mi 8tc ... ale ciaza przestala sie rozwijac. serduszka sie nie doczekalam :( . w czwartek bylam u mojej ginki :( czekam na @ :( :(
to 2 poronienie i 3cb :( :( chyba nie bedzie mi dane juz zostac mama :(
Kochana tak bardzo mi przykro,znam doskonale ten ból.. przytulam mocno..
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny Zoja75, Babydust,Annauelle, Alka7,Kasiunia 76.:)
Kasiunia wszystkiego co najlepsze dla córeczki w jej święto.:tak:
Maja75 będzie super zobaczysz. Będziesz dumna z córki. Szczęścia dla niej i jej męża.
 
Cześć dziewczyny,
To mój pierwszy post tutaj.
Mam 38 lat, 3 dzieci i 2 tyg temu zobaczyłam 2 kreski..
Jestem troszkę zaskoczona i bardzo przejęta tym, że w dosyć późnym wieku jestem w ciąży.
W poniedziałek mam lekarza - więc zobaczymy czy to faktycznie ciąża..

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że odnajdę się w nowej sytuacji.
 
ja czekalam troche zeby dopisac sie do listy
niestety nie moge sie dopisac do listy zaciazaonych chociaz leci mi 8tc ... ale ciaza przestala sie rozwijac. serduszka sie nie doczekalam :( . w czwartek bylam u mojej ginki :( czekam na @ :( :(
to 2 poronienie i 3cb :( :( chyba nie bedzie mi dane juz zostac mama :(
Strasznie mi przykro. Miesiąc temu przechodziłam to samo. A czekanie na poronienie wspominam najgorzej. Rozważ oddanie do badania, może jak poznasz powód będzie Ci łatwiej.
 
Wiecie dziewczyny u mnie jutro wielki dzień i ten ślub .Jak tu się nie denerwować w ciąży ?
A Maja nam fika u córy na parkiecie trzymając się za brzuchol ;)
U mnie właśnie owulacja, leżę i myślę co tam się w tym moim brzuchu dzieje ;) wyobraźnia działa cuda :) Przytulanki były wczoraj rano, to chyba jakaś szansa jest co dziewczyny? ;)
 
Cześć dziewczyny,
To mój pierwszy post tutaj.
Mam 38 lat, 3 dzieci i 2 tyg temu zobaczyłam 2 kreski..
Jestem troszkę zaskoczona i bardzo przejęta tym, że w dosyć późnym wieku jestem w ciąży.
W poniedziałek mam lekarza - więc zobaczymy czy to faktycznie ciąża..

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że odnajdę się w nowej sytuacji.
Witaj Młodzieży ;)
no to się chyba czwarte dziecię zapowiada. Gratulacje!!!
Oj będzie trzeba samochód zmienić na trzyrzędowy ;):)
A dzieciaki w jakim masz wieku?
 
reklama
Witaj Młodzieży ;)
no to się chyba czwarte dziecię zapowiada. Gratulacje!!!
Oj będzie trzeba samochód zmienić na trzyrzędowy ;):)
A dzieciaki w jakim masz wieku?

johana43 :)
Z dzieciakami to też historia :) pierwsza 2 to córka 16, syn 12.
Potwm długo nic hahaha. Po 30 zapragnęłam być mamą raz jeszcze. Długie starania, badania, kilka torbieli po drodze i diagnoza w 35 rż - Pani już nie będzie mieć dzieci, jajniki nie pracują, zasoby marne. No to sobie odpuściliśmy. A tu ups.. 3 miesiące po diagnozie - 2 kreski i mam jeszcze jedną córkę obecnie 2 lata.

No i bach.. Masz babo placek. Mój się kiedyś zaśmiał, że najmlodsza nie ma się z kim bawić... No to pewnie będzie miała.
 
Do góry