reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny
Zrobiłam fsh i LH. Nie mam jeszcze wyników ale powiedzcie jaki powinien być prawidłowy wynik. Taki do starań. Czytałam że norma od 2 do 13 ale lepiej jak jest po środku czy ile ma być?
Hej, na spokojnie :) takie są normy nazwane prawidłowymi. Jak będziesz miała wyniki to daj znać zobaczymy.
 
reklama
Dziewczyny
Zrobiłam fsh i LH. Nie mam jeszcze wyników ale powiedzcie jaki powinien być prawidłowy wynik. Taki do starań. Czytałam że norma od 2 do 13 ale lepiej jak jest po środku czy ile ma być?
Traktuj to poglądowo, te wyniki się zmieniają i to dość dynamicznie. Parę stron wcześniej wkleiłam moje jakie były jak zaszłam i trzy miesiące wcześniej.
 
Dziewczyny
Zrobiłam fsh i LH. Nie mam jeszcze wyników ale powiedzcie jaki powinien być prawidłowy wynik. Taki do starań. Czytałam że norma od 2 do 13 ale lepiej jak jest po środku czy ile ma być?
dodatkowo fsh niby spadło z 15 na 10 ale nadal było powyżej normy i w tym cyklu zaszłam. Norma do 8 ,a lh spadło z 8 na 3 i było w normie (podajęCi na oko bo tam po przecinku nie pamiętam :))
 
Ja nie wiem co myśleć nadal o moich wynikach wiecie czuje się jakoś nijako
Magdamama Ty nie myśl za dużo, dbaj o siebie (ale nieprzesadnie ;)) i baraszkuj wtedy kiedy masz na to ochotę. Samo wyjdzie :) I nie myśl o tym ile masz lat, bo mniej nie będziesz miała. Jest tu i teraz.Medycyna to nie matematyka możesz mieć idealne wyniki i nic i totalnie do dupy i rodzić jedno za drugim. Nie na wszystko mamy wpływ.... ale na nasze nastawienie mamy.
Ja wariatka nie poczekałam nawet na pierwszą miesiączkę po skrobance. Ach co ma być to będzie, jak będzie miało być to choćbym piła i paliła to się zdrowe urodzi. Jutro idę kupić testy ciążowe bo za tydzień będę sikać co dwa dni w oczekiwaniu hehehe :), ale chociaż był fajny seks na mazurach ( w ramach rekonwalescencji po przeżyciach. Kochany mąż mnie zabrał, trzeba było się odwdzięczyć hihihi ;) :))
 
Ja nie wiem co myśleć nadal o moich wynikach wiecie czuje się jakoś nijako

Ja tych badan nawet nie robie i bez nich czuje sie staro. Bardzo staro.
Choc dzis pojechalam do szpitala bo wynik z cytologii (nieprawidlowy niestety) a polozna mowi do mnie "nie martw sie dziecko moje kochane". Moze ta starosc to tylko w mojej glowie siedzi :)
 
Ja tych badan nawet nie robie i bez nich czuje sie staro. Bardzo staro.
Choc dzis pojechalam do szpitala bo wynik z cytologii (nieprawidlowy niestety) a polozna mowi do mnie "nie martw sie dziecko moje kochane". Moze ta starosc to tylko w mojej glowie siedzi :)
Oczywiście , że w Twojej głowie. To jaka to co ja mam powiedzieć a propos starości ? Dziś chyba czarny poniedziałek bo takie macie laski "czarne humory" ;) A może fryzjer? lub nowe buty? :) od razu poczujesz się jak 30tka ;););)
 
reklama
Do góry