reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Trochę mam wrażenie że wit d3 to jest od jakiegoś czasu bardzo modna, kiedyś nie była tak zalecana nagminnie

Przed zajściem w ciąże rok temu nie brałam nic totalnie poszłam do gin powiedziałam o ciąży i zapisał mi clo ... pierwszy cykl z clo i była ciąża tylko ja podchodziłam bardziej na luzie niż chyba ostatnio ... chociaż poprzedni cykl jak i ten biorę na luzie i jak na razie już nic nie biorę od stycznia była apteka w Domu witaminy suplementy [emoji33][emoji33]za dużo ., powiedziałam Stop, jak pamietam to wezmę kwas foliowy, wiem ze może mam już mniej rezerwy i ze coś tam już się kończy ale aż tak niskiego mocno AMH nie mam zobaczymy będzie to cudnie jeśli nie tez to przeżyje [emoji8][emoji8][emoji4][emoji4]miłego dnia dziewczynki
 
Dzięki dziewczyny. Dam znać napewno. Bardzo chciałabym siłami i drogami natury ale wiadomo nie wszystko ode mnie zależy
 
reklama
Dziewczyny
Zrobiłam fsh i LH. Nie mam jeszcze wyników ale powiedzcie jaki powinien być prawidłowy wynik. Taki do starań. Czytałam że norma od 2 do 13 ale lepiej jak jest po środku czy ile ma być?
 
Do góry