reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Właśnie wróciłam maluch cały serduszko bije urósł jest 11tydz i 1dzien.. krwiak zakrzepł zmniejszył sie czyli wszysyko na dobrej drodze ... mam oczywiście unikać sportu sprzątanie stresu moge chodzić ale nie duzo moge iść do pracy ale na chwilkę i unikać stresu brać nospe 3 razy dziennie i luteinę jeszcze pod jezyk potem zobaczymy . Dowiedziałam sie ze jest jakias nowość do badania glukozy zamiast tej glukozy coś malinowego jest , lekarz zapomniał mi podać nazwę wiec zapytam w aptece :) zostały mi jeszcze badania prenatalne 4 grudnia czyli już nie długo. Dziekuje wam za wsparcie gdyby nie wy było by strasznie ..
 
reklama
Właśnie wróciłam maluch cały serduszko bije urósł jest 11tydz i 1dzien.. krwiak zakrzepł zmniejszył sie czyli wszysyko na dobrej drodze ... mam oczywiście unikać sportu sprzątanie stresu moge chodzić ale nie duzo moge iść do pracy ale na chwilkę i unikać stresu brać nospe 3 razy dziennie i luteinę jeszcze pod jezyk potem zobaczymy . Dowiedziałam sie ze jest jakias nowość do badania glukozy zamiast tej glukozy coś malinowego jest , lekarz zapomniał mi podać nazwę wiec zapytam w aptece :) zostały mi jeszcze badania prenatalne 4 grudnia czyli już nie długo. Dziekuje wam za wsparcie gdyby nie wy było by strasznie ..
Super, tak się cieszę. A mówiłam będzie dobrze! Trzymajcie się ciepło. A Ty jak mówił lekarz ostrożnie, żeby Ci nie przyszła z tej radości ochota do nadrobienia czasu jak leżałaś....
 
Super, tak się cieszę. A mówiłam będzie dobrze! Trzymajcie się ciepło. A Ty jak mówił lekarz ostrożnie, żeby Ci nie przyszła z tej radości ochota do nadrobienia czasu jak leżałaś....
Nie na pewno nic nie bede nadrabiała chce zeby do świat i ten okres świąteczny było jeszcze lepiej tydz przed świetami wezmę wolne nie bede bawiła sie w wielkie sprzątanie poproszę córkę zeby mi pomogła trochę i będzie dobrze :)
 
Właśnie wróciłam maluch cały serduszko bije urósł jest 11tydz i 1dzien.. krwiak zakrzepł zmniejszył sie czyli wszysyko na dobrej drodze ... mam oczywiście unikać sportu sprzątanie stresu moge chodzić ale nie duzo moge iść do pracy ale na chwilkę i unikać stresu brać nospe 3 razy dziennie i luteinę jeszcze pod jezyk potem zobaczymy . Dowiedziałam sie ze jest jakias nowość do badania glukozy zamiast tej glukozy coś malinowego jest , lekarz zapomniał mi podać nazwę wiec zapytam w aptece :) zostały mi jeszcze badania prenatalne 4 grudnia czyli już nie długo. Dziekuje wam za wsparcie gdyby nie wy było by strasznie ..
To jest glukoza tylko smakowa[emoji4]
 
Właśnie wróciłam maluch cały serduszko bije urósł jest 11tydz i 1dzien.. krwiak zakrzepł zmniejszył sie czyli wszysyko na dobrej drodze ... mam oczywiście unikać sportu sprzątanie stresu moge chodzić ale nie duzo moge iść do pracy ale na chwilkę i unikać stresu brać nospe 3 razy dziennie i luteinę jeszcze pod jezyk potem zobaczymy . Dowiedziałam sie ze jest jakias nowość do badania glukozy zamiast tej glukozy coś malinowego jest , lekarz zapomniał mi podać nazwę wiec zapytam w aptece :) zostały mi jeszcze badania prenatalne 4 grudnia czyli już nie długo. Dziekuje wam za wsparcie gdyby nie wy było by strasznie ..
Bardzo dobra wiadomość! Tak trzymać !!
 
reklama
Hejka jak Ty się czujesz?
Cześć kochana ,a dobrze można powiedzieć w sobotę kolejna wizyta i cieszę się i myślę oczywiście co będzie o_Oobjawy są więc jestem dobrej myśli ;)
@Maja75 a wspomagacz się czymś ? Zn dziewczyny biorą jakieś leki na pęknięcie pęcherzyka ,poprawę endometrium ,monitoring cyklu ?
@Magdamama to z krwiaka pewnie ,będzie dobrze tylko leż plackiem
 
Do góry