reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane a u mnie nadal z @ cisza...jutro ide do Gp i juz sie denerwuje czy wogóle mi zrobi badanie krwi...??? i szczeze to jeszcze nigdy nie bylam w takim zastanowieniu co sie ze mna dzieje? wolałabym juz cokolwiek wiedziec...jesli ciaza to super a jesli nie to kurcze natychmiast trzeba sie leczyc bo czas goni...menopauza w kazdej chwili moze zapukac do moich drzwi....

Ja bym poszla prywatnie bo w Uk ciaze uwazaja od 12 tc usg a krew hcg tylko prywatnie mi zrobili
 
reklama
Kurde @annauelle nie wiem co ci doradzić i napisać ? Może faktycznie lepiej do prywatnego lekarza podejść zeby mieć odpowiedz ?? A nic cię nie boli? Jak
Sie czujesz i ile spóźnia ci sie miesiączka? Czy tam w uk robią bthcg? Może to by dało odp ... kurczę nie czekaj na ta wizytę idź prywatnie .
A u mnie ... boli mnie brzuch zwłaszcza jak idę do wc albo jak kicham to tak zaboli nie wiem czemu? Tez do tej soboty jestem jak na igłach . Na szczęście żywej krwi nie ma ale zawsze jest to ale.
 
Bylam u Gp i oczywiscie kaze mi czekac..wrrrrr za tydzien jak @ nie przyjedzie mam zdrobic test...pozniej mnie moze skierowac na badanie krwi i to kolejne tygodniowe czekanie...pozniej na wynik bede czekac 2 tygodnie....ja pitole jeszcze miesiac mam czekac ???? wlasnie wrocilam z przychodni i zaczynam szukac w necie prywatnego gina bo naprawde juz teraz to mnie wku....wili na maxa....
 
Kurde @annauelle nie wiem co ci doradzić i napisać ? Może faktycznie lepiej do prywatnego lekarza podejść zeby mieć odpowiedz ?? A nic cię nie boli? Jak
Sie czujesz i ile spóźnia ci sie miesiączka? Czy tam w uk robią bthcg? Może to by dało odp ... kurczę nie czekaj na ta wizytę idź prywatnie .
A u mnie ... boli mnie brzuch zwłaszcza jak idę do wc albo jak kicham to tak zaboli nie wiem czemu? Tez do tej soboty jestem jak na igłach . Na szczęście żywej krwi nie ma ale zawsze jest to ale.
Tak sie czuje ze caly czas bolą mnie piersi jakby mi ktos papierem sciernym brodawki podraznił a sluzu mam tyle ze musze z wkladkami chodzic....poza tym bardzo zmeczona jestem i na zawołanie moge spac gdziekolwiek....
 
Tak sie czuje ze caly czas bolą mnie piersi jakby mi ktos papierem sciernym brodawki podraznił a sluzu mam tyle ze musze z wkladkami chodzic....poza tym bardzo zmeczona jestem i na zawołanie moge spac gdziekolwiek....
Kurczę ja miałam taki sam objaw .. i była ciąża , ja nie rozumie tych testów??? W tym Uk to widzę słabo tak samo jak i u nas wszystko prywatnie . Ale dobrze robisz szukaj jakiegoś lekarza w usg powinno być coś widać u mnie ogolnie dopieto w 7 tyg było widać ale jak byłam w 5 tc to było za szybko tylko ze beta mi pokazywała ciąże .. trzymam kciuki i informuj nas koniecznie ..
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny, te zafasolkowane i te starające się wciąż. Trzymam kciuki za Was! Jestem najlepszym przykładem na to, że wiek to tylko liczba, będę przypominać, by starać się, póki tylko jeszcze nie doszło do pełnej menopauzy - mam 48 lat i z moim partnerem chcemy rodzeństwo dla naszego trzymiesięcznego szkraba. Nie wiem czy dam radę, małe dziecko jednak już męczy mnie fizycznie, często już nie mam ochoty nawet wyjść na basen jak miałam ochotę wcześniej, podobnie z seksem, choć po prostu jeszcze potrzebuję czasu by jakoś ułożyć sobie to na nowo. Jest jednak cudownie jak jest, kocham mojego synka najmocniej na świecie i cieszę się, że jako babcia mogłam być piękna z brzuszkiem, a teraz z wózkiem. Nie ma nic cudowniejszego i chcę to powtórzyć, jeżeli tylko biologia mi na to pozwoli. Chcę Was widzieć dziewczyny z brzuszkami i radośnie karmiące swoje pociechy! Pozdrawiam Was w te chłodne dni, na chłód najlepiej zaszyć się pod kołdrą z partnerem, a może coś pięknego, czego oczekujecie z tego wyjdzie?
 
Bylam u Gp i oczywiscie kaze mi czekac..wrrrrr za tydzien jak @ nie przyjedzie mam zdrobic test...pozniej mnie moze skierowac na badanie krwi i to kolejne tygodniowe czekanie...pozniej na wynik bede czekac 2 tygodnie....ja pitole jeszcze miesiac mam czekac ???? wlasnie wrocilam z przychodni i zaczynam szukac w necie prywatnego gina bo naprawde juz teraz to mnie wku....wili na maxa....
A zrobił Tobie badanie USG?
 
Dziewczyny pocieszcie mnie ze z moim wiekiem 41lat w 2019 -42lata jest jeszcze szansa na dziecko?
Nie umiem sie pogodzic ze to za pozno:sad:
Mam taka dobra rezerwe jajnikowa.
A tu nic od 8miesiecy(wczesniej poronienia)
Czy raczej moge myslec juz o in vitro jedynie?
Moj maz nie zgadza sie na in vitro bo uwaza ze poronie skoro naturale ciaze ronilam.
Dzieki Bogu mamy corke jedna.
Pozdrawiam wszystkie Panie okolo 40stki i trzymam kciuki za ciaze kazdej.:)
 
A zrobił Tobie badanie USG?
Kochana w Uk Gp to lekarz od niby wszystkiego ale według mnie to od niczego...to takie konowaly tutaj sa ze normalnie jak mi powiedzial ze za wczesnie na badanie krwi to mnie zamurowało...
A co smieszne niby poszukalam prywatne labolatorium ale musze kupic najpierw badanie przez net. potem sie umowic na badanie i wizyte...prywatnego gina nie moge poszukac ...co za kraj...
 
reklama
Kochana w Uk Gp to lekarz od niby wszystkiego ale według mnie to od niczego...to takie konowaly tutaj sa ze normalnie jak mi powiedzial ze za wczesnie na badanie krwi to mnie zamurowało...
A co smieszne niby poszukalam prywatne labolatorium ale musze kupic najpierw badanie przez net. potem sie umowic na badanie i wizyte...prywatnego gina nie moge poszukac ...co za kraj...
Faktycznie jakiś koszmar...bo do Polandii chwilowo się nie wybierasz?
 
Do góry