reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej:) wszystko jest dobrze 10 tc fasolka cała i zdrowa ufff plamienia moge mieć od tych wszystkich leków podrażnione chociaż już dziś i wczoraj popołudniu było spokojnie ... lekarz jest super :) więcej strachu niż czegokolwiek oczywiście oszczędzać sie mam w razie czego o każdej godzinie moge dzwonić do lekarza ... dziś już przez brzuch widział maluszka bo nie prytylam grama ogolnie jeszcze .
No i takich właśnie wieści oczekiwałysmy[emoji6][emoji4]Super, niech rośnie maluszek, a mama wrzuci na luz i nie stresuje dziecka[emoji38]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej:) wszystko jest dobrze 10 tc fasolka cała i zdrowa ufff plamienia moge mieć od tych wszystkich leków podrażnione chociaż już dziś i wczoraj popołudniu było spokojnie ... lekarz jest super :) więcej strachu niż czegokolwiek oczywiście oszczędzać sie mam w razie czego o każdej godzinie moge dzwonić do lekarza ... dziś już przez brzuch widział maluszka bo nie prytylam grama ogolnie jeszcze .
Bardzo się cieszę !!! Odpoczywajcie. Mam nadzieję że lada chwila do Ciebie dołączę :)
 
Strach mnie tak sparaliżował że nikomu jeszcze nie mówię ,co tydzień biegam na USG ,w 5+4 wychodziło że ciąża młodszą o tydzień ,był sam maleńki pęcherzyk ale tydzień później wszystko nadrobione i nawet dzień starsza wyszła z USG ,póki co jest idealnie ,serduszko bije ładnie nie za wolno nie za szybko tak gin mówi ,powiedziała że nie ma się do czego przyczepić ,no i założyła mi już kartę ciąży :)poprzednio w 8+0 powiedziała że czekamy ...jestem dobrej myśli ;)
Kochana strasznie się cieszę Twoim szczęściem i po cichutku gratuluję ;) zdrowia dla Ciebie i maleństwa.

Wszystkie nowe staraczki serdecznie witam a przyszłym mamą gratuluję i życzę spokojnej, nudnej ciąży :)
Przepraszam, że w ostatnim czasie nie jestem na bieżąco co, gdzie, kiedy, ale obecnie żyje przygotowaniami do zabiegu i to zajmuje mi teraz głowę.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrowia ;)
 
Powodzenia;) Dobrze robisz - może faktycznie to jest jakaś przyczyna ( ale niekoniecznie nie jestem lekarzem) . Moja siostra zlekceważyła torbiela i zaszła w ciaze pozamaciczna;(. Później zabieg i płacz i nie wiadomo czy uda jej się zajść w ciążę. Trzymam kciuki!!!
Dziewczyny jesteście kochane, dzięki :)
 
reklama
Hejka witam nowe kolezanki :) ja oczywiscie juz 9 dzien po terminie @...ktora nadal sie nie pojawila ale za to symptomy takie ze juz sama nie wiem co dalej ze mna bedzie...lekarz dopiero na 27 listopada bo wczesniej nikt mnie nie przyjmie...dzisiaj z rana test oczywiscie negatywny...mdli mnie po wszystkim juz cokolwiek bym nie zjadła...sluzu mam tyle ze musze nosic wkładki...piersi bola caly czas raz mocniej raz słabiej....kurcze ja to jestem kobieta zagadka heh
Kochana i Tobie po cichutku gratuluję, bo to na pewno dzidzia ;) czekam na pozytywne wiadomości :)
 
Do góry